Wpis z mikrobloga

1.

@andrewasos: piszesz ze ludzio powinni miec autorytety a nie wierzyc losowym ludziom.

sam jestes losową osoba i robisz wpis na mirko ktory ma do czegoś kogos przekonać, każdy kto to wykopuje jest tak samo hipkortyą tak jak ty.

@kaaban @SzycheU @robsosl @wytrzzeszcz @Pogromcaprzegrywu @Thundax @Shevsky @alojzy78 @mlodyczlowiekiniemoze @d1sconn3cted @robertx @Kacaniec @Slucham_psa_jak_gra_ @xdrcftvgy @Nemans @ProAero @Hottentot @Kamelot @FotDK @Pokolenie

mozesz sobie zadać pytanie:

po co dodałem ten obrazek.

odpowiedź mozesz uznac
  • Odpowiedz
> nie wiem czy na prawde w to wierzysz, ale NIGDY nie trafi do mnie wyklucajacy sie o cos typ, szczegolnie w internecie. Ja np na takie zachowania patrze z politowaniem. Mesjasze internetowiCytowany tekst...


czekaj, czekaj, do czego ja Cie tu niby przekonywalem?
  • Odpowiedz
1.

czekaj, czekaj, do czego ja Cie tu niby przekonywalem?


@andrewasos: ale po co wrzuciłeś obrazek? Aby pokazać komuś jego bezsensowne działanie? po co? aby tego nie robił? Czy to nie jest własnie przekonywanie?

2.

Przecież samo wrzucenie obrazka to pokazywanie swoich przekonań, a to samo robi osoba która dyskutuje w internecie o polityce. Ośmieszając osoby dyskutujące o polityce ośmieszasz siebie przez dodanie tego obrazka bo robisz dokładnie to samo co
  • Odpowiedz
@Janusz_Hazardu: musze sobie to wydrkuowac i powiesic, zmarnowalem tutaj setki godzin na klotnie ze skrajnymi debilami, nie wyniklo z tego nic, oprocz chyba wiekszej pogardy dla demokracji, systemie ktory nawet najwiekszemu nieudacznikowi daje cos do powiedzenia
  • Odpowiedz
NIGDY nie trafi do mnie wyklucajacy sie o cos typ, szczegolnie w internecie. Ja np na takie zachowania patrze z politowaniem


@andrewasos: Ta duma z tego, że nikt Cię do niczego nie przekona XD
Nie martw się - mało kto zmienia zdanie w bezpośredniej dyskusji, ale myśl się zagnieżdża, a po czasie mózg ją przetrawia i poglądy się zmieniają.
  • Odpowiedz