Wpis z mikrobloga

1.

@andrewasos: piszesz ze ludzio powinni miec autorytety a nie wierzyc losowym ludziom.

sam jestes losową osoba i robisz wpis na mirko ktory ma do czegoś kogos przekonać, każdy kto to wykopuje jest tak samo hipkortyą tak jak
  • Odpowiedz
> nie wiem czy na prawde w to wierzysz, ale NIGDY nie trafi do mnie wyklucajacy sie o cos typ, szczegolnie w internecie. Ja np na takie zachowania patrze z politowaniem. Mesjasze internetowiCytowany tekst...


czekaj, czekaj, do czego ja Cie tu niby przekonywalem?
  • Odpowiedz
1.

czekaj, czekaj, do czego ja Cie tu niby przekonywalem?


@andrewasos: ale po co wrzuciłeś obrazek? Aby pokazać komuś jego bezsensowne działanie? po co? aby tego nie robił? Czy to nie jest własnie
  • Odpowiedz
@Janusz_Hazardu: musze sobie to wydrkuowac i powiesic, zmarnowalem tutaj setki godzin na klotnie ze skrajnymi debilami, nie wyniklo z tego nic, oprocz chyba wiekszej pogardy dla demokracji, systemie ktory nawet najwiekszemu nieudacznikowi daje cos do powiedzenia
  • Odpowiedz
NIGDY nie trafi do mnie wyklucajacy sie o cos typ, szczegolnie w internecie. Ja np na takie zachowania patrze z politowaniem


@andrewasos: Ta duma z tego, że nikt Cię do niczego nie przekona XD
Nie martw się - mało kto zmienia zdanie w bezpośredniej dyskusji, ale myśl się zagnieżdża, a po czasie mózg ją przetrawia i poglądy się zmieniają.
  • Odpowiedz