Wpis z mikrobloga

jako osoba neutralna w tym sporze chciałbym spytać wyborców trzaskowskiego, nie przeszkadza wam seksualizacja dzieci? zapowiedzi wprowadzenia edukacji seksualnej w podstawówkach? bo wszyscy zachowują się jakby to była jakaś normalna sprawa
#wybory #polityka
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@asurbanipal_: ale wiesz, ze bez tego dziecko i tak to odkryje, tyle, ze moze zle to zinterpretowac i przede wszystkim za pozno.. to nie bedzie tak, ze dzieciaki sciagna majty i na oczach nauczyciela beda sie masturbowac, ale to przegadaja, dowiedza sie, takie informacje odpowiednio sie dzieciom podaje
  • Odpowiedz
ale wiesz, ze bez tego dziecko i tak to odkryje, tyle, ze moze zle to zinterpretowac i przede wszystkim za pozno.. to nie bedzie tak, ze dzieciaki sciagna majty i na oczach nauczyciela beda sie masturbowac, ale to przegadaja, dowiedza sie, takie informacje odpowiednio sie dzieciom podaje


@czuczupikczu: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Bellie: Przykro mi z powodu twojego znajomego i też smutne jest to że tak dużo ludzi z zaburzeniami płci próbuje popełniać samobójstwo. Według różnych źródeł (które mogę podać jak co) ok 30% ludzi z zaburzeniami płci ma próby samobójcze. Co jest jeszcze smutniejsze, to że nawet po zmianie płci ta ilość praktycznie się nie zmniejsza.
  • Odpowiedz
  • 0
@ka-rabin w całej tej dyskusji zawsze przypomina mi się stary dowcip.

- "synu, czas żebyśmy porozmawiali o seksie"
- "dobrze, tato, co chcesz wiedzieć?"

Nie docieniacie dzisiejszych dzieci. One wiedzą o tym więcej, niż my w ich wieku. Mają o wiele szerszy dostęp do informacji lub bardziej zorientowanych
  • Odpowiedz