Wpis z mikrobloga

@Rafal90: Mam na mysli starszy elektorat, któy wtedy istniał, a nie jakieś komunistyczne elity wysokiego szczebla. U mnie za rozwieszanie plakatów pis odpwoiada stary lokalny pzprowiec i poseł PiS z nim te kwestie ustalał.
@szurszur: W takim razie powinieneś napisać że mieli narzucony system komunistyczny a nie że go budowali. Byli zwolennicy komuny to głównie elektorat Sld i Po obecnie. A jeśli masz na myśli ludzi którzy za komuny byli już dorośli to dzisiejsze 60+, to tylko jakas część wyborców więc nie tylko oni głosowali na Dude.
@szurszur: stara baba pracowała w sklepie Społem, stary chłop pracował w PKSie jako kierowca - wykopki: hurr durr stare komuchy z PRLu współtworzyli system komunistyczny, odebrać prawa głosu, do utylizacji
Urban, Miller, Kwaśniewski - faktycznie tworzyli system komunistyczny wchodzili w skład rzadu PRL, wysokie stanowiska w partii, tworzyli komunistyczną propagande - wykopki: oh ah Urban taki inteligentny ironiczny czarny humor, Miller najlepszy premier, a Kwachu to równy chłop i jaki chad,
@szurszur: nie tyle go budowali, co korzystali pełnymi gaściami. Budowali ci z PO. Pisowcy to dawny ród "czy się stoi czy się leży...", nic wartościowego nie robili, chlali w pracy ale hajs był (co za różnica, że nic za niego nie można było kupić). Teraz po prostu głosują za starymi czasami - nic nie robić, mieć hajs. Oby nie doprowadzili do powtórki, że będą mieli hajs a potem znowu puste półki.
Prawda jest taka, że PiS wygrał dzięki ludziom, którzy wcześniej przez kilkadziesiat lat budowali system komunistyczny w czasach PRL.


@szurszur: Stwierdzenie, że każdy żyjący i pracujący w PRL budował ten system, to co najmniej przesada.