Wpis z mikrobloga

Najbardziej to mi szkoda pokolenia 2000+, które całe swoje życie dorasta raczej w proeuropejskiej narracji. Wciska się im, że jesteśmy częścią cywilizowanego świata, przez tiktoka, Twittera i IG oglądają nonstop jak wygląda życie na zachodzie. Nagle przychodzi stare pokolenie soviet boomerów i beng, urządzają im mini komunę 2.0 z Maryjką na czele xD.

A później zdziwko, że depresja i samobójstwa u ludzi młodych pikują do wartości krajów trzeciego świata xD.

#wybory
  • 192
  • Odpowiedz
@Iskaryota: Raczej wyjazdy za granice, niechęć do pracy, niechęć do wyborów - zmian, bo i po co jak z starymi nie wygrasz. A potem jakto nie ma piniendzy, nowyh dzieciuf i nikt nie kce zakłądac firm. Przeciesz dali na bombelki i 32 emeryture. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Iskaryota Przez Tiktoka i Twittera to co najwyżej moga im wciskać lewackie pierdy pokroju Black Lifes Matter i LGBT. Jezeli to ma być ten postęp to wole byc zacofany. Bardziej mnie martwi jednak gospodarka. Tym sie młodzi powinni zainteresować.
  • Odpowiedz
@Iskaryota nie wszystko co mają na zachodzie jest dobre . Lgbt czy uchodźcy powinni się trzymać z dala od naszego kraju,może to właśnie te wartości któych gówniażeria nie rozumi jest najistotniejsza?
  • Odpowiedz
@Iskaryota: Najwiecej o zachodzi piszą ci co tam nie byli ani nie mieszkali. W Polsce da sie wiecej zarobić i lepiej żyć. Czasy przewagi zachodu od kilku lat się zmieniaja
  • Odpowiedz
W Polsce da sie wiecej zarobić i lepiej żyć. Czasy przewagi zachodu od kilku lat się zmieniaja


@marek321: Oj tak tak byczku. Wystarczy wstawać wcześnie rano i ciężko pracować. Np. nauczyc się klikania w kąkuter.
  • Odpowiedz
Nie da się pikować w górę.

@metalfacee:

poprawiłem, dzięki

A później zdziwko, że depresja i samobójstwa u ludzi młodych pikują do wartości krajów trzeciego świata xD.

@Iskaryota: Nie poprawiłeś - pikować znaczy lecieć w dół. A podejrzewam z kontekstu, że nie o to chodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz