Wpis z mikrobloga

@Sauron_Wladca_Ciemnosci 51,5% z tego co ostatnio widziałem, nie wiem czy wzrosło. Ale 60% wyborców Konfederacji dalej głosowało na trzaska, w tym ja i 20 na moich znajomych. Te elektoratu się pokrywają tylko częściowo. Ja narodowcem nie jestem, a religią się brzydzę. Polityka to bagno, ale nie będę za narodowców odpowiadał, i tak więcej wychodzi ze średniej wyborców Konfederacji głosów na trzaska niż od bosaka na dude
  • Odpowiedz
@Pikas: Przecież ja mam w dupie ten kraj, mam mieszkanie i pracę zagranicą także narodowo-socjalny kisiel polski mi lata obok #!$%@?. XDD To wam przygłupy zrobią pod górkę, ale ważne że LPG mają pod górkę!!11
  • Odpowiedz
@eriicforrester: ale ,,lewagu'' przynajmniej Niemiec nie będzie Polską rządził! LGBTE pedalarz co chce wprowadzić kartę pedałow w całym kraju!, co eutanazje chce wprowadzić do mordowania emerytów, co dzieci 4 letnie chce uczyć masturbować, a no i on nie katolik bo jego dziecko komunii nie ma

  • Odpowiedz
@technojezus: Nooo, teraz kolejne 5 lat można wałkować upadek zachodu. Ale ważne, że obywatele nie mogą korzystać z fundamentalnych praw jakie powinny im przysługiwać. A jak jakiś ksiądz sobie tam dziecko molestuje to się go przerzuci na inną parafię, bo przecież każdy grzeszy.
  • Odpowiedz
@eriicforrester
Ale nie będę nikogo obrażał czy wyzywał od idiotów bo zagłosował inaczej ode mnie. Nie napawa optymizmem ze potrafisz podzielić ludzi na lepszych i gorszych biorąc pod uwagę na kogo głosowali. Zresztą nie jesteś sam. Cały wykop pluje jadem, ludzie co z wami. Jak w tym kraju ma być dobrze jak każdy nienawidzi drugiej połowy narodu
.
  • Odpowiedz
@nikifor: masa konfederatów oddawała nieważne głosy, sporo na dudę a część nie poszła na wybory. Tak, jesteście idiotami do tego pożytecznymi. Jarkacz teraz według swoich zapewnień zrobi konfederacji jesień średniowiecza z dupy no ale chłop z chłopem się za rękę nie potrzymają mati hihehehue.
  • Odpowiedz
@eriicforrester: generalnie bydło które najechało wykop miało pomysł, by przekonać konserwatywnych liberałów by poparli lewicę, potem sami w to uwierzyliście a teraz macie pretensje, że Wasze urojenia okazały się nieprawdziwe
  • Odpowiedz
masa konfederatów oddawała nieważne głosy, sporo na dudę a część nie poszła na wybory.


@eriicforrester: Aha czyli jeszcze lepiej, uważasz, że jest ich ponad milion :D Największym idiotą jesteś ty, skoro racjonalizujesz sobie przegraną zachowaniem elektoratu Konfy.
  • Odpowiedz
@nikifor: Nie racjonalizuję. Zwyczajnie czekam na kucerskie poszczekiwania z fikołkami żeby w przyszłości móc sobie o nich przypomnieć i pośmiać się jak konfederacja wróci tam gdzie być powinna czyli na margines polskiej polityki zawłaszczona przez Kara Khana.
  • Odpowiedz