Wpis z mikrobloga

@Niczyporuk: nie zrzucaj na innych winy, ja jestem wolnościowcem, pewnie narodowcy głosowali na dudę bo katolik, ja jestem ateistą i chodzi mi o kwestie gospodarcze, więc oczywiście głosowałem przeciwko prezydentowi pisowskiemu.

JKak już szkalujesz to chociaż odróżniaj narodowców od wyborców korwina, ci pierwsi zdecydowanie bardziej religijni i oni się obrsazili za sprawy lgbt, a Korwiniści jak zwykle za gospodarką... za raz pewnie jeszcze wstrzelisz że 600 tysięcy różnica głosów to
  • Odpowiedz
@SynTwojejStarej: Co tłumaczy? Wytłumaczył mi właśnie jak kretyńskim ugrupowaniem jest ruska onuca. Konfederacja to jest ideowa kretynica, jesteście na równi z wyborcami biedronia którzy głosowali na pis. XDDDDD Początek końca tego zdebilałego ugrupowania, z jednej strony powód do radości z drugiej umocni to PiS ale tego chyba onuca chciała.
  • Odpowiedz
  • 0
@Essagit123 jacy #!$%@? nazisci? XD 2 moich "kolegow z pracy" glosowalo na dudeue, a 2 tygodnie temu slyszalem, ze by teczowych do gazu wrzucali XD kofederata here
  • Odpowiedz
Nie ma większych idiotów niż elektorat konfederacji prove me wrong


@eriicforrester: No ty jestes większym idiotą, skoro myślisz, że elektorat Konfederacji to ponad milion osób, że połowa ich mogła zmienić wynik?
  • Odpowiedz
JKak już szkalujesz to chociaż odróżniaj narodowców od wyborców korwina


@gipson_90: odkąd jest konfederacja to jest jedna grupa wyborców. Wprowadziliscie kato faszystów do sejmu to teraz przynajmniej ponoscie tego konsekwencje i nie uciekajcie od tego. Nie, nie jestescie inna grupa niz narodowcy, glosowaliscie na konfe wiec macie krew na rekach.
  • Odpowiedz