Wpis z mikrobloga

Możecie kur... skończyć pisać o PEKAJĄCYCH DUPACH LEWAKÓW? czy wy wiecie, że już tam walić LGBT i homo związki niech będzie odłóżmy to na bok i nie zawracajmy sobie tym gitary. Wiecie do jasnej cholery, że jest setka innych spraw w, ktorych może boleć dupa i trzaskać? Wy się tego LGBT tak boicie jak ognia, a świat i polityka jak i urząd prezydenta ma o wiele szerszy zakres spraw... Boże czy wy możecie min 1h dziennie poświęcać na czytanie rzetelnych informacji i interesowaniem się światem?
#wybory #polityka #neuropa #4konserwy
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GrochenMochen: ja głosowałem na trzaska w drugiej turze i na osłode jego przegranej zostały mi tylko pękające dupy lewaków, którzy są też jego wyborcami. Cóż począć ¯\_(ツ)_/¯
@CyganAnonek Nie zmienia to faktu, że taka była argumentacja ludzi którzy na niego głosowali, a przynajmniej tak można zauważyć. To dobrze rzutuje jaki elektorat zbiera ten polityczny twór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CyganAnonek No niestety, takie uroki demokracji ¯_(ツ)
Co mam kłamać i zaprzeczać że jestem z kraju głupich ludzi którzy sprzedali się za 500 zł miesięcznie i 13 emeryturę?
Możecie #!$%@?ć o tym że Konfa jest wolnościowa i unikalna, ale będzie to miało tyle wspólnego z prawdą co biadolenie że Duda to nie mój prezydent. Może i go nie popierasz, może głos poszedł na kogo innego, ale nie zmienia to faktu że