Wpis z mikrobloga

Była beka, że protokół 4,76.
Była beka, że narodowcy z kucami się zaraz pożrą.
Była beka, że i tak się nie dostaną.
Była beka, że wprawdzie się dostali, ale tylko jedenastu.
Była beka, że Kaczyński ich zaraz po kolei powyciąga i pozjada.
Była beka, że Bosak to cienki kandydat i dostanie lanie od Kosiniaka i Biedronia.
A teraz jest beka, że Duda wygrał i że teraz to już na pewno, ale to na pewno po Konfederacji.

POPiS szczeka, Konfederacja jedzie dalej.

#konfederacja #polityka #wybory
  • 18
@xniorvox: tak dziwie się, że wolicie de facto wesprzeć PiS nie głosując wcale lub oddać nieważny niż zagłosować na Trzaskowskiego, bo wtedy PiSowi byłoby po prostu trudniej rządzić a to chyba dla was lepiej, bo walczycie o bardzo podobny elektorat (inb4 PiS to nie prawica)
Co do różnicy między TVP a TVN. Jedno to państwowy moloch, opłacany z naszych podatków, drugie to prywatna firma, a to chyba wam nie powinno przeszkadzać
tak dziwie się, że wolicie


@wietrznyprzegryw: Jeśli mówisz do Konfederacji, to oni akurat nie poparli nikogo.
Jeśli mówisz do mnie, to ja akurat poparłem Trzaskowskiego.

Może znajdź sobie tych wyborców Hołowni i Biedronia, którzy łącznie oddali za Dudą mniej więcej tyle samo głosów co wyborcy Bosaka, i do nich się przypieprz?
@xniorvox: Piękne podsumowanie! Mnie cieszy nawet ten hejt na konfederacje teraz. Przecież to pokazuje tylko jak mocno się rozwijają, że teraz z ich głosami należy się liczyć. Skoro wszyscy do okoła mówią o tym, że wyborcy Konfederacji zdecydowali i analizują ich podzielone głosy to jest to tylko dodatkowa reklama.