Wpis z mikrobloga

Wlasnie przez wysmiewanie tych ludzi przegrywacie wszystkie wybory w ostatnim czasie. Ci ludzie to widzą

To jak to? Demokracja, czy jednak nie? To jest właśnie problem z lewicą. Wycierają sobie gębę demokracją, a jak przychodzi co do czego to cyk dyskryminacja tych co głosują inaczej.

tak okrutnie działa demokracja ¯_(ツ)_/¯


@lovedrop: @Cthulhulak: @Smoke1997: Wystarczy wydzielić Polskę B do regionu z osobnym rządem i będą mogli mieć tam nawet zakaz rozwodów, aborcji i seksu przed ślubem, tylko niech się nie wtrącają z tym w życie innych, przecież to wyjdzie każdemu na dobre bo będzie żył w takim kraju, jakiego chce on a nie jakiego chce jego polityczny przeciwnik.


#wybory
Pobierz
źródło: comment_1594584993kMxkHEdqA7lxQlFjLmVAMQ.jpg
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@R187: Głosowałam na Dudę, ale jakby Duda powiedział, że ma jakiś plan odnośnie zakazu rozwodów, aborcji (całkowitej) czy seksu przed ślubem, to wierz mi, że głosowałbym inaczej.
Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.
Głosowałam na Dudę, ale jakby Duda powiedział, że ma jakiś plan odnośnie zakazu rozwodów, aborcji (całkowitej) czy seksu przed ślubem, to wierz mi, że głosowałbym inaczej.

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.


@bellazi: Gdyby nagle partie bardziej liberalne od PiSu zniknęły ze sceny politycznej, ponieważ ci politycy woleliby przenieść się do Polski A, to kto by zajął ich miejsce? Oczywiście, że jeszcze bardziej radykalne partie prawicowe i wtedy PiS w Polsce