Wpis z mikrobloga

Stare baby na Muchoborze w panice. Jedna zajrzała do urny i przedstawiła wtrakciowyborczy komentarz polityczny: CO TO ZA MIASTO? NA TEGO PEDAŁA GŁOSUJĄ!!!

#wybory #wroclaw
  • 13
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FotDK: no dziwne, że neguje historyjkę z dupy nie podparta niczym a jedynie chęcią przedstawienia osób z którymi się nie zgadzasz w negatywny sposób.

Jeżeli ty łykasz każdy wpis na wykopie to współczuję.
  • Odpowiedz
@SynTwojejStarej: problem w tym, że ja nie mam w zwyczaju pisać baitów, więc tylko i wyłącznie Twoje rozumowanie na temat tego wpisu jest z dupy

a co do starych osób - na szczęście żyję już na tyle długo, by mieć osąd z własnej perspektywy
  • Odpowiedz
Skąd pewność, że to bait?


@FotDK: nie wiem. ale odpisujesz kazdemu kto sie nie zachwyca, wiec bait jest wysoce prawdopodobny. zarzucajacy zawsze jest mega zaangazowany. ktos na poziomie albo porzuci temat, albo cos podrzuci na poparcie swoich slow. ty brniesz w bezcelowe odpisywanie ze "TAK BYŁO!!!!!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shagot: zastanów się, jaki mam mieć dowód, raczej nie wchodzę z odpaloną kamerą do sali z komisją, a baba #!$%@?ęła tekst i sobie poszła, bez większych ekscesów, komisja porechotała i tyle

sorry, mam co robić w życiu i nie znam odwiecznych zasad baitów, trochę irytuje mnie wrzucanie mnie do wora z takimi typami
  • Odpowiedz