Wpis z mikrobloga

@drmanhattan1986:
No wiadomo. Menel bez knura jest nikim. Jego content jest guzik warty.
Jakieś tam gotowanie? Co to ma być. Najniższa półka.Jak ktoś chce znaleźć kanał o gotowaniu to jest milion lepszych.
Granie w gry? Jak on nie ma o tym pojęcia bo kaleczy w starocie. Znowu milion lepszych kanałów.
Niby jakieś podróże? Z czym do ludzi pokazywanie zadupia?
Jak ktoś chce obejrzeć podróże to ogląda ludzi co pokazują cały świat
@drmanhattan1986 a #!$%@? Srawek to ile ma sypukcji które ukradł? XD Jarek to ma przynajmniej swoje a nie kradzione i to na swoich robi samemu na gotowaniu większe wyświetlenia niż Srawek na filmach w których występuje sam Knur ( ͡º ͜ʖ͡º)

Idź Ty dalej lajkować sobie komentarze bo daremny jesteś fest
@Analne_Dildo: A co ty mi tu ze Srawkiem wyjezdzasz i jego kradzionymi sypukcjami . Chodzi o to, ze ma ma malo wyswietlen do sypukcji i tyle. Screena dalej nie ma z samo-lajkiem. A ty idz dalej wskakuj na te dildo . Jeszcze teczowe szalenstwo zapomniales dodac do avatara . ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@drmanhattan1986 a co Ty myślisz, że ja będę przerwywal sobie gotowanie żeby Tobie screena pokazać? Pies ma czekać aż Pan powie masz ¯_(ツ)_/¯

Jakie za mało wyświetleń do sypukcji? Jarek ma wystarczająca ilość wyświetleń do utrzymania się samemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Analne_Dildo:
Widzisz, ja akurat w przeciwieństwie do ciebie jestem obiektywny...
Nie znoszę sraawka najbardziej na świecie bo wiem, że jest psychopatą i maniuplatorem a miałem do czynienia z takimi ludźmi i nabierałem się, dopiero potem jak wszystko wyszło to sam nie mogłem w to uwierzyć.
Sraadek to strasznie chory typ manipulatora i takich nienawidzę, ty pewnie nawet nie masz pojęcia kim jest psychopata. Ja wiem. Dlatego dla mnie meksyk>psychol. Tak samo