Wpis z mikrobloga

@medix: Najlepsze jest to że siebie widzisz jako człowieka antagonistę wobec przyjętego systemu ob nie głosujesz xd. Szkoda mi ciebie, bo nie widzisz różnicy Międyz ZP a KO, mówiąc, że to jedno i to samo... Może kiedyś zmądrzejesz.
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: Ech, poczułem tak duży smród Korwina, że aż musiałem wywietrzyć pokój. W takim razie trwaj w tym wyborczym marazmie kolego i wyczekuj sytuacji, w której pojawi się twój nowiutki, niczym prosto z salonu, kandydat
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: Jak te same mordy? przez 15 lat masz tych samych 100 senatorow blisko 20 ministrow i 460 posłów i tych samych sedziow w TK SN KRS itp. oraz instytucjach jak RPP i inne? Poważnie, dla ciebie tak to wszystko wygląda? No właśnie mówie, że szkoda mi ciebie, bo nie czytasz nie interesujesz się i nie rozumiesz a gadasz jk typowy użytkownik dmoetywatorów i seba na ławce.
i na co mam
  • Odpowiedz
bedzie ten sam płacz co zawsze.


@Mr_Squno: teraz płacz jest zupełnie inny, nigdy dotychczas nie było płaczu a temat wprowadzania miękkiej dyktatury wzorem węgier ¯\_(ツ)_/¯ stąd też większość głosuje przeciw, a nie za i ma to jak najbardziej sens i nie ma związku z zadowoleniem z tego drugiego obozu.
  • Odpowiedz