Wpis z mikrobloga

#wybory

Już od rana rodzina na mnie naskakuje bo nie oddam głosu na kandydata którego oni popierają. Największy dym robi babcia. 5 lat, tyle wystarczyło żeby ze starszej kobiety która myśli powstał ktoś kto ślepo idzie za jedną słuszną partią. Pamiętam jak mogłem z nią kiedyś gadać o wszystkim i nawet Biedroń był spoko bo w sumie "pedał ale w mieście nie rządzi źle". A teraz nawet ja jestem antypolakiem.

Mam nadzieję że przyjdzie czas kiedy osoby odpowiedzialne za propagandę w TVP polecą na bruk i nikt takich "dziennikarzy" nie zatrudni.

Babci w sumie nie winie, 82 lata na karku, to umysł już nie ten i jest podatna na manipulacje. Jest mi zwyczajnie po ludzku przykro po prostu.

#bekazpisu
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Norwag93 a nie przyszło ci na myśl, że sam jesteś zmanipulowany fejk niusami, ale myśląc, że jesteś młody, to wiesz lepiej, więc nie może dojść do ciebie, że ktoś starszy od ciebie może mieć rację?
  • Odpowiedz
Mam nadzieję że kiedyś przestaniesz mieszkać z mama i babcia a wtedy zrozumiesz na kogo warto głosować. Możliwe że nawet dziewczynę znajdziesz
  • Odpowiedz
@Norwag93 Nie jesteś ze Słupska, prawda? To czemu mówisz, że nie rządził źle? Powiem ci prawdę: On w ogóle nie rządził, przyjeżdżał czasami pojeździć na rowerku przed ratuszem, żeby się pouśmiechać i zdjęcia na fb wstawić. I to tyle z jego rządzenia.
  • Odpowiedz
@Norwag93: to jest imo nasza kwestia często. Babcia w TV ma pewnie tylko naziemną i jest skazana na TVP i TVP Info. Gdyby przez ostatnie 5 lat oglądała TVN24 to by na Dudę nie głosowała.
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik: zwolennicy Lewicy poszli zagłosować na kogoś innego. Mówią o tym wyniki exit poll, które potwierdzają to o czym mówię. Gdybyś miał jeden sprawny neuron to może być nawet doszedł do takiego wniosku. Zastanawia mnie jedno, jak przy twoich zdolnościach poznawczych nauczono cię, że wody z klopa się nie pije? Nurtuje mnie bardzo mocno, no bo skoro nie potrafisz połączyć nadzwyczaj dobrego wyniku kandydata, który jest w stanie pokonać PiS
  • Odpowiedz
@Bordomir obiektywnie to Biedron w Slupsku byl oceniany dobrze, niech potwierdzeniem bedzie to, ze kolejne wybory wygrala z jego namaszczeniem babka, ktora byla wczesniej jego zastepczynia. Co innego jednak wybory na prezydenta kraju - to nawet dobrze swiadczy o ludziach ze Slupska, ze postanowili nie glosowac na niego tylko dlatego, ze wczesniej byl z miastem zwiazany. Ale co ja tam moge wiedziec...
  • Odpowiedz