Wpis z mikrobloga

Czytam sobie jakie auta do 5 tys kupic w auto swiat i polecają takie modele, co byście stąd polecali?

auta:
#auta #samochody

Waszym zdaniem

  • audi a3 9.9% (7)
  • audi a4 8.5% (6)
  • passat 7.0% (5)
  • peugout 206 9.9% (7)
  • opel corsa 2.8% (2)
  • opel astra 12.7% (9)
  • fiat punto 9.9% (7)
  • focus 1 7.0% (5)
  • panda 2 1.4% (1)
  • toyota yaris 31.0% (22)

Oddanych głosów: 71

  • 19
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: mam astre g od kilku lat. Poza dwukrotna regeneracja rozrusznika i wymianą wahacza nie robiłem w niej nic. Nalatane ponad 400k, sam zrobiłem koło 50k. Bez kitu, polecam.
  • Odpowiedz
Zależy czy chcesz sedana czy coś mniejszego czy diesla czy bene. Odrzucił bym peugeota 206 wbrew pozorom bardzo awaryjne i irytujące auto .. vagow nigdy nie polecam na pierwsze auto szczególnie stare audi czy passaty to już zgniłe śmiecie.. corsa fajne miejskie autko lecz jakość wykonania daje wiele do życzenia podobnie jak punto chyba ze udałoby ci się upolować grandę punto z 1.4 benzyna czy 1.3 doeslem koło 5000zl Da się ogarnąć.
  • Odpowiedz
@jmuhha kup auto za 3 i dołóż 2k to pojeździsz. Ja np kupiłem tego bzyka , VW Lupo 1.4 za 3, zrobienie całego auta wyszło mnie niecałe 2k i praktycznie porobione na tip top, nowe hamulce,przewody, zawias, rozrząd, pompa wody,popychacze , mam auto na najbliższe kilka lat. W środku miejsca jak w A3 czy golfie. Zadziwiająco sprytne autko.
Kick_Ass - @jmuhha kup auto za 3 i dołóż 2k to pojeździsz. Ja np kupiłem tego bzyka ,...

źródło: comment_1594532634lYJfGIEW7O11BhdMG3txev.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@jmuhha z klimą znajdziesz, sam mam z klimą. Sporo części od golfa. Wejdź na grupę na FB co chwile ktoś sprzedaje, mnóstwo rozbiórek części. Warto kupić 1.4 , 1.7sdi ,omijać tsi i raczej 1.2tdi bo choć fajnie jest jeździć ze spalaniem 3 litrów to są problemy z automatem. Nowszy będzie vw fox lub ewentualnie seat arosa.
  • Odpowiedz