Wpis z mikrobloga

czy 10 piw dziennie to alkoholizm? dodam że codziennei jestem w pracy do tego zdarza sie 1 lub 2 dni przerwy od picia
nie licze weekendow bo wtedy wóda do zgonu. 8 razy byłem na wytrzeźwiałce. 1500zl mandatow juz splacilem za picie w plenerze bo komornik sie #!$%@?ł na konto, ale jeszcze drugie tyle czeka w kolejce.
#piwo #alkoholizm #alkohol #wodka
  • 18
  • Odpowiedz
@Piotszak: przeciez wiesz jaka jest odpowiedź.
Spodziewasz sie ze ktos ci napisze, ze spoko luzik byczq, wszystko w normie, pij se dalej? Czy co?
Tak masz problem. Tak, to alkoholizm. Tak, trzeba to leczyc. Tak, da sie to opanowac. Tsk, bedzie.to wymagalo troche wysilku.
  • Odpowiedz
@slapdash: Zawsze jak czytam coś takiego jak kolega @Piotszak napisal to mysle ze to troll. Ja na takim dnie już nie szukałem pocieszenia u innych bo mój świat iluzji to była taka jenga że każdy mógł mi go zburzyć. Ale jeżeli @Piotszak nie jesteś trollem to idź się leczyć bo będzie tylko gorzej
  • Odpowiedz
@OjciecMarek: znam go na pamięć i czasem śni mi się po nocach, tych nocach kiedy akurat jestem trzeźwy bo wtedy sny są bardzo wyraźne i rano jest moralniak że nie urodziłem sie u boku pięknej aishwaryi rai w wieku 27 lat
  • Odpowiedz
@Piotszak: A, dobrze wyczuł, że próbuję wpuścić w maliny ;). To widzisz, że jeszcze całkiem dobrze ogarniasz. Jeżeli to nie troll, bo dalej mam wątpliwości, wykorzystaj to cwaniactwo w walce z nałogiem i zrób z nim to, co Max z Prakashem.
  • Odpowiedz