Wpis z mikrobloga

@Ashby: będę się czepiał bo sobie wymyślasz jakieś definicje, że równość obowiązuje tylko w lokalu xd. Wyżej ci ktoś wyjaśnił co to znaczy równość w kwestii wyborów, ale ty dalej się kłócisz bo według ciebie równość to kto w kolejce ma pierwszeństwo xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gdyzgasnieswiatlo: więc nie są to wybory na równych zasadach bo ktoś jest uprzywilejowany, a do tego odnosi się równość. Równość to także równość osób (osoby 60+ są równiejsze), z równością oznacza także nie dyskryminowanie innych (rozporządzenie w jakimś stopniu dyskryminuje osoby poniżej 60roku)
Podczas tych wyborów jest możliwość głosowania korespondencyjnego które to zostało wprowadzone właśnie dla osób o ze złym stanem zdrowia które chcą oddać głos i jeśli rzeczywiście chcą zagłosować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vuko__Drakkainen: równość > każdy głos ma taką samą wagę > równość osób > brak dyskryminacji osób > równe zasady
Coś jeszcze mi chcesz wmówić co znaczy równość w terminie prawniczym?
@Ashby dobra widzę potrzebujesz skrajnego przykładu żeby zrozumieć.
Jesteś Ty i ja. Oboje płacimy podatki i zus. Mamy równy dostęp do służby zdrowia. Ciebie przewiało w pracy bo nie słuchałeś jak Aneta kaszle od klimy i czekasz w kolejce na sorze. Wtedy, jawiam sie ja, cały biały, bo miałem zawał. Biorą mnie bez kolejki. Ty piszczysz coś o równości dostępu do służby zdrowia, ale nikt Cię nie słucha i każdy tylko patrzy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@gdyzgasnieswiatlo: no i widzisz jaka z tobą rozmowa jak ty nawet nie wiesz na jaki temat rozmawiamy. Cały wątek dotyczy konstytucyjnej równości wyborów i tylko wyborów.
Osoba która nie rozumie o jakim zagadnieniu rozmawiamy cały czas mnie poucza...
Nawet w pierwszym wpisie w tym wątku mówię o równość WYBORÓW
Koniec rozmowy z Tobą bo skoro nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to wątpię byś wysilił się i zasięgnął jakiejkolwiek minimalnej wiedzy
@Ashby no to Ci już mówiliśmy wszyscy że wolność wyborów polega na tym, że Twój głos liczy się tak samo jak głos innych oraz, że z wyborów wykluczony nie jesteś. Tylko że nie pasuje Ci to do narracji i siejesz ferment :p no chyba, że trollujesz to #!$%@? 10/10 bo ładnie się tutaj stoimy XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lougramm: stwierdzenie faktu a pojazd po rodzinie to dwie różne rzeczy. Ty zarzuciles mi sianie fermentu trolling i że trzymam się swojej jedynej i słusznej narracji ja to odbieram jako obelgę