Wpis z mikrobloga

@Logytaze:

Fajnie na wyrywki czytasz angielskie teksty.


Co? Przecież to jest najbardziej zwięzły fragment charakteryzujący tę serię, nawet autor artykułu podsumował na samym początku, zaraz za tytułem, Japan Sinks jednym zdaniem, bazując na wypowiedzi Choi:

All together now: “Japan Sinks: 2020” features a multicultural family that offers a more modern take on Japan’s diversity and gender roles, as well as the importance of familial love.

Pytanie bonusowe. Co wspólnego mają wypowiedzi
Co? Przecież to jest najbardziej zwięzły fragment charakteryzujący tę serię


@kinasato: Tak zwięzły, że zacytowałeś połowę zdania. Jeżeli dla ciebie komentarz odnośnie pochodzenia głównych bohaterów charakteryzuje daną serię i jestem ciekaw twojej opinii SnK - w końcu rdzeniem historii to pół-aryjski Eren, którego ojciec jest obcokrajowcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nawet autor artykułu podsumował na samym początku, zaraz za tytułem, Japan Sinks jednym zdaniem, bazując na wypowiedzi
@Logytaze:

I nadal nie widzę tutaj nic rażącego ani związku z Netflixem


Ty za to świetnie czytasz posty innych. Nie wypowiedziałem się ani słowem o Netflixie do Twojego "bonusowego pytania". A teraz sugerujesz, że niby robię jakieś zarzuty co do Netflixa? WTF?

Nie wiem ziom, chyba coś źle zrozumiałeś i na tej podstawie zrobiłeś sobie jakąś projekcję mojego zdania.

Rozwiejmy więc wątpliwości:

Nawet mi przez myśl nie przeszło tego oglądać, podobno