Wpis z mikrobloga

cześć jestem tu nowa,
macie jakieś rady na poznanie nowych znajomych w małym mieście? może to i głupie ale jestem w miare atrakcyjny i ogarnięty różowy pasek, ale nie ma u mnie za dużo możliwości w mieście jeżeli chodzi o poznanie znajomych. Starzy znajomi mi nie pasowali, ciągle tylko chlanie, obgadywanie i siedzenie na dupie, dodatkowo doszła u każdego jakaś praca czy to dorywcza czy na stałe jakieś kelnerowanie kontakt się urwał. Nie żałuje, bo po czasie wyszło, że każdy z tych znajomych miał mnie raczej w dupie, a były to znajomości typowo powierzchowne co również wyszło z czasem. Przestałam się po prostu dobrze czuć w tym towarzystwie, a jak sama się nie odezwałam oni też się nie odezwali. Dodatkowo koleżanki trochę porobiły się zazdrosne o mnie w relacjach naszych ze względu na to, że ich faceci mnie komplementowali. Ja nie chciałam w tym szambie się babrać więc po prostu odcinka. Dodatkowo po co mi znajomi który odzywali się do mnie raz na rok jak sobie przypomnieli o mnie. Nie cierpię z tego powodu, że się od nich odcięłam, realizuje swoje wyjazdy, pasje sportowe itp itd ale niestety wszystko muszę robić sama. Po jakimś czasie to gniecie człowieka jednak. I trochę czuję, że mi młodość leci (?) jakoś tak od ubiegłego roku. Nie umiem się trochę odnaleźć w tej sytuacji. Oczytałam się też chyba niepotrzebnie jakiś wpisów na wykopie o wieku kobiety i chyba trochę mi na głowę siadło XD bo co z tego, że chodzę codziennie wyszykowana, często wychodzę do kina, restauracji, wyjeżdżam do teatru, na jakieś zwiedzanie jak "nikt mnie nie widzi", bo cały czas robię to sama, a fajnie by było od czasu do czasu z kimś z koleżanką czy kolegą nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi...
#rozowypasek #logikarozowychpaskow #rozowepaski #samotnosc #mlodosc #niebieskiepaski
  • 199
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jkm12: Też nie jestem mizgoniem, bo w moim życiu, nie byłoby miejsca na fascynację dziewczynami.
Nie wiem jak życie może kręcić się wokół zawiści wobec drugiego człowieka. :/
Przecież to wpływa destruktywnie na nasze myślenie, samopoczucie, na to jakim człowiekiem będziemy. Jak z resztą widać.
Starsi ludzie chyba zapomnieli, bądź nie są świadomi, że mieli prane głowy. Komuny itd. Nawet teraz w pewnym programie z wiadomościami. Tam jest głupoty co nie miara. Kto jak ma żyć? U mnie też jest wylęgarnia autorytetów.
Boże, już dość. :/
Z tymi otwartymi usmysłami to - Nigdy nie wiemy z kim sie wiążemy, za to wiemy z kim
M.....0 - @jkm12: Też nie jestem mizgoniem, bo w moim życiu, nie byłoby miejsca na fa...

źródło: comment_1594428786IufO9zdnchCUdmgoPmJPL0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MalaTajka0: To chyba akurat peruka, ale fakt cięcie na boba klasa, sama miałam.
No niestety tak jest w życiu, a to, że dziwne to były zachowania z ich strony to wiem, dlatego już nie mamy ze sobą za wiele wspólnego( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jkm12: Peruka? Takiego bystrego oka, to nie mam. :P Serio, takie same? Jak się w nich czułaś. Pamiętasz? Nie sposób mnie jest tę fryzurę opisać słowami :)
Dobrze że nie tkwisz w tym toksycznym środowisku. W sumie ja też. To już w swoim. Hehe :D
  • Odpowiedz
@MalaTajka0: Może sobie coś nawkręcałam, ale właśnie bardzo źle reagowałam na komentarze odnośnie zmiany stroju, wyglądu, podejścia do życia ze strony mojego byłego środowiska. Życie tylko możesz przeżyć poprzez zmienianie się, a im chyba te zmiany nie leżały. Albo ja zareagowałam nadwrażliwie. Ale czułam jakby mnie ograniczali. No i jak wychodzisz z kimś i nie masz o czym nagle rozmawiać to chyba znak. Ogólnie dziwny etap w życiu mam za
  • Odpowiedz
@jkm12: Za bardzo byłaś wyzywająca w tej fryzurze, zmianie styluwki? To pewnie, że odstawałaś już od grupy, po przez zmianę jak i walczenie o lepsze.
To nie przesada, że lubimy w jakimś stopniu zaaklimatyzowanie się/ ucywilizowanie.

Miło że wspominasz o nich. Zawsze mam fantazje, jakie to będzie uczucie, móc zaniżyć nos w takiej górze włosów i po prostu usnąć.
  • Odpowiedz
@MalaTajka0: Nie hahah, to nie kwestia włosów ani jakiejś wyzywającej fryzury bez jaj XD Niee, tylko miałam zazdrosne znajome, które na przykład podgadywały o moim stylu ubierania i ogólnie takie pierdoły a później jak zerwałyśmy znajomości same sie tak zaczeły ubierać jak ja wcześniej. Nie zrywałabym znajomości przez to, że komuś nie podoba się mój strój bez przesady XD po prostu one nie potrafiły zaakeptować zmian w moim życiu, natomiast
  • Odpowiedz
@jkm12: Tak pytam :p Haha xd Mogłaś być nieugięta, tak ciebie odbierały, wiec Twój silny stan emocjonalny, zdominował słabszy. Powinienem wykładać psychologię na sali pełnej fenomenalnych uczennic. ^.^ :DD

Jak widzisz podtrzymywanie tutejszych relacji? W niedalekiej, dalekiej przyszłości spotkanie się z osobami z wykopu?
  • Odpowiedz
@MalaTajka0: Nie wiem, nie ufam Wam wykopkom po tych wszystkich wpisach o tych julkach, przegrywach, chadach xD Macie jakieś skrzywiony obraz rzeczywistości i jej postrzeganie. Nie wszyscy oczywiście, nie będę generalizować, no ale wykop to wykop. Jestem tu dopiero 24h, zobaczę na rozwój sytuacji.
  • Odpowiedz
@jkm12: Wam? Wypraszam sobie :/ Jesyne co przeskrobalem, to pisałem dziś z różowym, zrobił się klimat, zeszliśmy na intymniejszy ton i wysłałem jej penisa. Oburzyła się. :/

Tak czy siak wspominałaś, że do Wrocławia masz daleeeko. :p Może się poznamy.
  • Odpowiedz
@MalaTajka0: no chyba nikt tutaj nie sadzil, ze na jakas randomowa zarzutke o Wroclawiu bede do niego jechac xD nie jestem desperatka, pytalam sie o alternatywy do poznawania znajomych w malych miastach, a nie o jakies jechanie do kogos.
  • Odpowiedz
@MalaTajka0: jezeli to nie bait to troche nie rozumiem jak mozna od razu po jednej intymniejszej rozmowie wyslac dick pica komus xD to byla "intymniejsza" rozmowa, czy tylko ty ja tak odbierales? ;p bo roznie to w zyciu bywa
  • Odpowiedz
@jkm12: Z Badoo już nie korzystam. Mógłbym polecić. Zależy od twojego nastawienia do takich aplikacji. Nawiązywanie znajomosci po przez realną rozmowę. Zdecydowanie taki sposób. Najlepszy.
  • Odpowiedz
@MalaTajka0: Nie mialam nigdy tindera ani badoo, jedyne co mi sie kojarzy z tymi aplikacjami to zakladanie ich w celu one night stand jak juz wczesniej mowilam. Ale moge sie mylic.
  • Odpowiedz