Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DESiGNER86: no dla niego właśnie coś takiego byłoby ok. Jasne rozumiem, że 100 Hz byłoby spoko, ale on przedkłada rozmiar nad jakość, starszy człowiek, ciężko przetłumaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nolej: U mnie się matryca po roku wewnętrznie zabrudziła, a wg. serwisu to coś normalnego podobnie jak clouding.
Generalnie mam na jasnym plamy, na ciemnym plamy.
Soft też średnio chodzi - android tv muli, a apka na smartfona wcale.
@Nolej przeczytaj warunki gwarancji, nie podają jak długo będą trzymać tv na serwisie w razie awarii. Gdzie reszta zazwyczaj ma zapis o dwóch tygodniach. Efekt jest taki, że jak coś padnie to możesz być i miesiąc bez tv.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Baccon: bałem się pytać, właśnie dlatego: to jak z każdym pytaniem na forum w internecie, chcesz kupić rower żeby pojechać do sklepu po bułki, okazuje się, że 5 tysięcy minimum, żeby to jechało. Panowie, telewizor dla starszego Pana, który jara się wielkością, a nie jakością i pewnie nie zauważy większej różnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nolej: dlatego uważam, że powinieneś kupić tani a duży i tyle. Najbardziej powinna cię interesować gwarancja a nie jakieś bajery: relatywnie tanie tv wcale nie mają gorszego obrazu od średniej półki. Sprawdź czy Kiano nie ma czegoś dużego bo tą firmę mogę polecić z powodu ludzkiego podejścia do klienta.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nolej: najgorszym elementem zestawu może się okazać dekoder. Kupisz drogi telewizor z bajerami a jak dekoder jest do dupy to guzik z tego będzie.
@Nolej: Co do narzekań na firmy produkujące tv to nie zwracałabym na to uwagi, aż tak bardzo. Z firm, które na spokojnie można wybrać masz Philips, LG, Samsung lub Sony.
Nawet jak wejdziemy na facebooka pod reklamę jakiejkolwiek w/w firmy znajdziemy stado ludzi narzekających na kupiony produkt.
Do 5k możesz znaleźć właśnie Philipsa 75pus7354 lub 70pus7304. Proste i fajne tv. Ambilight nie męczy tak wzroku i tv wydaje się wieczorami większy.
Pobierz Adiss - @Nolej: Co do narzekań na firmy produkujące tv to nie zwracałabym na to uwagi...
źródło: comment_1594419040zw1t5S7nnNPmqZTIm9s3sW.jpg