Wpis z mikrobloga

widziałem posty mirków i mirabelek co mówia że nie da się żyć koło placu zabaw, odpowiedzi:

"nie byłeś dzieckiem?"

ja owszem byłem dzieckiem ale obejrzyjcie ten klip. Darłbym tak ryja to y mnie mama zawołała do domu i ban na wychodzenie za takie coś. To jest PIĄTE piętro, na szczęście nie mieszkam tam.

U mnie na podwórku na blokach z płyty przy piaskownicy jest zwyczajny lekki hałas bawiących się dzieci

#bombelek #mieszkanie #madki
  • 43
@KwadratowyPomidor2: Tylko ze ty pewnie spedzales 80% wolnego czasu na podwórku i drabinkach, a od 15 lat dzieciaki wychodzaca raz na miesiac bo albo im sie niechce albo rodzicom sie nie chce. Wiec wez to troche pod uwage. Juz pomijam koronawirus i dzieciaki fiksuja w domu.
@henpl: ah karta "bedziesz mial to zrozumiesz"

wyprowadzic


ziom ja tam nie mieszkam,napisalem wyraznie. Jestem tylko zszokowany jak rodzice maja wywalone na wychowywanie dzieci.

Ja ciebie przerasta powiedziec do dziecka "nie halasuj tak, bo ludzie tu mieszkaja" to zastanow sie czy wychowujesz dziecko

Mam 30lvl i moi rowiesnicy, rodzice dobrze wychowuja dzieci, jak dziecko przesadza jak na klipie to trzeba cos powiedziec
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KwadratowyPomidor2: ja rozumie problem. Ale wstawiasz film ściany i wrzasków to czego oczekujesz?
Co do głośnej zabawy dzieciaków to wina rodziców. Też mam dziecko (15lvl) i wystarczy powiedzieć żeby ciszej się zachowywało. Nie milczało ale ciszej wyrażało swoje emocje.
Ale teraz to takie czasy że nie wolno dziecku zwrócić uwagę
@KwadratowyPomidor2: O ekspert od wychowania dzieci. Wyjasnij czlowieku a nie afere robisz. Widze ze matka i ojciec cie trzymala w 2 m2 i nigdy nie mogles sie wybiegac. Najwiekszy problem z zachowaniem dzieci maja ludzie, ktorzy nie maja dzieci, albo maja ale maja na nie #!$%@?.
@henpl: ok ty masz dzieci i umiesz je wychowywac

prosze cie zebys je wychowal tak zeby nie rozwalaly glowy calemu blokowi

niech siw bawia, niech halasuja, niech sie glosno smieja, niech nawalaja pilka o sciany, ale jak robia taki jazgot jak na klipie to powiedz dziecku ze przesadza bo to za duzo, powiedz ze tu ludzie mieszkaja i np starszy pan chce wypoczac