Wpis z mikrobloga

Mirki,

wziąłem kredyt hipoteczny w banku millenium kilka tygodni temu, właśnie miałem uruchomić pierwszą transzę więc dostarczyłem dokumenty które bank chciał (cesje wkładu budowlanego, potwierdzenie wpłaty wkładu itp itd) i nie zgadniecie co bank #!$%@?ł - odrzucił wszystkie dokumenty np. z komentarzem "brak potwierdzenia wkładu własnego", "brak potwierdzenia przyjęcia przez bank powierniczy informacji o umowie cesji wkładu" itp. Dokumenty na pewno centrala dostała więc WTF.

Da się ich jakoś przycisnąć bo coś kombinują strasznie?

#finanse #kredythipoteczny
  • 18
  • Odpowiedz
@Stefan_spod_Zabki: generalnie samą umowę kredytową podpisałem bez problemów, wszystkie dokumenty ok, działalność wzorowa, covid w ogóle mnie nie dotknął, przy uruchomieniu pierwszej transzy (20K bo wkładam kolejne 130K swoje a bank dokłada 20 do 150K) nagle zonk, analityk odrzuca dokumenty i zero informacji o co im chodzi
  • Odpowiedz
@Wsxedcrfv: no to chyba sprawa jasna... odrzucają bo człowiek na własnej działalności ... też chciałem sprzedać mieszkanie gościu był ratownikiem medycznym też na własnej działalności i też nie dostał kredytu.... mimo że komu jak komu ale jemu bezrobocie w czasach pandemii nie grozii :D
  • Odpowiedz
@Wsxedcrfv: RPK ewentualnie RPO... KNF nic tutaj nie zrobi... trochę późno się wstrzeliłeś bo kampania właśnie się kończy a tak to można by uderzyć do któregoś z kandydatów... przynajmniej byś na prawników nie musiał na początku wykładać heuheue( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wsxedcrfv: do swojego Mille kredytu dawałem wyciąg z konta oszczędnościowego w innym banku i normalnie przeszło - musiałem wykazać że mam PLNy na cały wkład własny.
4 razy mi odrzucali pdf z wyceną nieruchomości, aż przyszedłem do nich żeby sami sobie zeskanowali i poszło.

Jeśli przez tel. nie wytłumaczy, to może umówienie się do placówki z kimś z tej listy będzie rozwiązaniem https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/kredyty-hipoteczne/specjalisci-kredytowi
  • Odpowiedz
wziąłem kredyt hipoteczny w banku millenium kilka tygodni temu, właśnie miałem uruchomić pierwszą transzę więc dostarczyłem dokumenty które bank chciał (cesje wkładu budowlanego, potwierdzenie wpłaty wkładu itp itd) i nie zgadniecie co bank #!$%@?ł - odrzucił wszystkie dokumenty np. z komentarzem "brak potwierdzenia wkładu własnego", "brak potwierdzenia przyjęcia przez bank powierniczy informacji o umowie cesji wkładu" itp. Dokumenty na pewno centrala dostała więc WTF.


@Wsxedcrfv: W jakiej formie dostarczyłeś dokumenty?
  • Odpowiedz