Wpis z mikrobloga

@Assailant: ja chce narazie udokumentować jak najwięcej danych, no może tak bezdusznie powiem, póki jeszcze żyją ludzie którzy mogą mi dać jak najwięcej informacji (stryjna mojego taty, 92 lata ale mega głowa i pamięta naprawdę dużo, druga przed 90tką, i trzecia tak samo)
@powsinogaszszlaja: zacząłem robić w excelu :P ale jak zaczałem spisywać kuzynostwo taty z dziećmi i żonami od strony dziadka, (to co sam wiem) to już mi wyszło 120 osób :D za mało przejrzyste mi to wychodzi, coś innego musze znaleźć :D a gdzie od strony babci (od taty), a o mamy rodzinie nawet nie myślę.. Kurde z 500 osób mi wyjdzie :O
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@euklides: nie trać czasu i energii na excela, tak naprawdę musisz wypróbować co ci podpasuje. Chyba wszystkie mają możliwość eksportu danych w specjalnym formacie gedcom co umożliwia import do innego programu. Zacznij wprowadzać w jednym i będziesz się migrować jak przestanie ci odpowiadać bez utraty danych.
My heritage niby spoko i masz online ale jak dla mnie jest zbyt mułowate i dane mało czytelne trzeba się wklikiwać żeby zobaczyć niektóre dane.
@euklides: Mam dwa drzewa jedno offline na aplikacji na PC My Heritage i online drzewo pierwotnie stworzone na Moi Krewni->My Heritage a teraz zrezygnowałam z tego ostatniego (kopię zaimportowałam na francuski Geneanet) i korzystam za free.