Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć,
przymierzam się do robienia prawa jazdy kat. B we #wroclaw. Czy warto zacząć się uczyć teorii jeszcze samymi wykładami? Czy wystarczy chodzić, robić normalnie notatki, potem do nich przysiąść i zdać egzamin? Kojarzycie jaki jest termin aby podejśc do egzaminu po zajęciach? Czy jest to regulowane wewnętrznie w każdej szkole? Podobnie, szukalem w sieci nie znalazłem odpowiedzi, czy jak zdam teorię to muszę od razu podejść do praktyki? Czy mogę zrobić sobie z miesiąc przerwy powiedzmy?

Umowę podpisałem, terminu jeszcze nie wybrałem bo musze ogarnąć PKK. Zacząłem wypełniać wniosek i nie wiem czy adres UM mam wpisać Plac Nowy Targ czy z Zapolskiej gdzie wydział komunikacji?

Sorry, za głupie pytania, ale googlałem i nie znalazłem odp ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wroclaw #wychodzimyzprzegrywu #prawojazdy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f06f5e90494883b11f22bc7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[==============..........................] 36% (85zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 11
  • Odpowiedz
Powiem ze lepiej się uczyć teorii
Ja tego nie zrobiłam i #!$%@? idzie mi jazda xD a dopiero 5 godzin jazdy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja nie byłam na żadnym wykładzie, od razu miałam jazdy, a teorii uczyłam ze strony z testami na teorię, płaci się chyba 30 zł na miesiąc, miałam maks punktów. Na teście wszystkie pytania mniej więcej już znałam, bo przerobiłam je właśnie na tej stronie. Mój instruktor na pierwszej jeździe polecił mi tę stronkę i powiedział żeby tylko z tego się uczyć. Między teorią, a praktyką miałam chyba z 3-4 miesiące
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mogę Ci mirku polecić kurs elearningowy teraz dużo szkół jazdy przez sytuacje z koronawirusem oferuje taką formę teorii, zrobiłem takowy poklikalem kilka testów w prawojazdy360 i bez problemu zdałem teorię jak i nie miałem problemu z jazdami
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania:

1. Wydział komunikacji masz na Zapolskiej.

2. Numer PKK wyrabiasz bezterminowo. Pomiędzy egzaminem teoretycznym, a praktycznym możesz sobie zrobić przerwę. Jedynie dłuższa przerwa spowoduje, że będziesz się musiał przypomnieć do WK celem przesłania na nowo "dokumentów" do WORD.

3. Ogarnij sobie dobrą książkę z przepisami ruchu drogowego. Przeczytaj od deski do deski i później trzep testy. Ja polecam jak powyżej stronkę zdamyto. Bardzo dobra baza testów. Warto wydać kilka złotych
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania já robię w innym mieście, ale odpowiedź brzmi TAK. Szkoła da ci dostęp do stron takich jak teoria.pl (jeśli w ogóle musisz jakiś mieć, bo bez logowania też można tylko postęp się nie zapisuje), zdasz sobie teorię sam, a potem zcazniesz jazdy. Ja żałuję, że tak nie zrobiłam, teraz mam bloka i muszę najpierw skończyć jazdy, żeby móc zdawać państwową teorię :/
  • Odpowiedz