Wpis z mikrobloga

#wearos #smartwatch #android #revolut #zalesie

Czy ktoś z was miał problemy z płatnością na stronie Mobvoi? I udało mu się dokonać tam zakupu?
Chciałem zamówić sobie TicWatch Pro 2020 ze strony producenta, Mobvoi. 2-4 dni przesyłki, płatność kartą albo paypalem, do tego super cena za sprzęt tego rodzaju (185 ojro)- biere!
Problem z płatnością kartą (The card number entered is invalid, please try again or check with your bank), mimo że pobrało mi środki z revoluta i za chwilę je zwróciło, więc dane są spoko. Polskie litery w nazwisku- próbowałem i z i bez. No ale okej, może nie akceptuje prepaidowych kart, rozumiem, chociaż szkoda. Później próba paypala, złodziejski przelicznik pln > euro i... dokładnie ten sam komunikat o błędnym numerze karty. :/ Any idea?
  • 13
w PP mozna wylaczyc przelicznik jak placisz karta


@rtg_: No właśnie chciałem z saldo paypala, skoro był problem z kartą.

pisz do supportu revoluta


@rtg_: Wątpię, żeby pomogli- środki z karty schodziły, żeby za chwilę na nią powrócić, więc z ich strony wygląda w porządku.
TicWatch Pro 2020


@SirSith: aktualnie kosztuje tam 259 euro, nie wiesz czemu dawniej był taki tani? Chyba że to jakaś jednodniowa promocja była, przy czym akurat płatności niedomagały?;) Dziwne bo teraz wszedł nowy model i ten powinien raczej tanieć.
@testgd274: Bo był kod na -20 czy -25%, który teraz już nie działa. ;) Kod działał przynajmniej parę dni, kiedy czaiłem się na zakup.
A płatność nie działała, ponieważ ich system oznaczył moją kartę jako niebezpieczną (sic!). Chociaż to może dlatego, że prepaid Revoluta. Po kontakcie z nimi odblokowali tę kartę.
@SirSith: Jak udało Ci się z nimi skontaktować? Ile trwało odblokowanie karty? Pisząc na adres support@mobvoi.com jest zwrotka ze nie można dostarczyć wiadomości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pzpzpz: ciekawe, pisałem właśnie na ten adres i odpisywali. Tylko nie pamiętam, czy zacząłem mailem, czy jakimś formularzem na stronie.
@SirSith: Napisałem przez pomoc na stronie i z support@mobvoi.com przyszło potwierdzenie rejestracji zgloszenia. Ile mniej wiecej zajęło im czasu na odpowiedz? I ile na odblokowanie karty revolut?
@pzpzpz: Mi odpisali kolejnego dnia z rana, ale weź pod uwagę weekend.
Odblokowanie revoluta parę maili marudzenia. ;) Jak pierwszego dnia wieczorem napisałem, trzeciego rano napisali, że oznaczyli moją kartę jako safe. Spróbuj zrobić zakup mając środki na koncie (u mnie pobierało i zwracało po kilku sekundach, a zamówienie wisiało jako pending, czasem niemożliwe do usunięcia). To powinno ich popędzić.
@SirSith: OK. Zamówiłem z aliexpress jednak. Dziś sprawdziłem Peppera a tam promocja na ten zegarek Ticwatch 3 pro poniżej 1000 zł . Może i dobrze ze był problem z tą ich stronką.
Inna sprawa że przez te problemy z ich stroną wszedłem na ich forum a tam pełno problemów z tym zegarkiem i teraz w sumie nie wiem czy to dobry zakup.... Zobaczymy. Dzięki za pomoc.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pzpzpz: Spoko. Ja w końcu zamówiłem Fossila i jestem zadowolony. Tylko bateria mogłaby dłużej trzymać, ale na 3100 cudów się nie spodziewałem. Chociaż fajnie jakby cały dzień w górach dał radę. :(