Wpis z mikrobloga

@baltor2004: Kurde, troche sie szarpnąłem i wziąłem az za 3400 po 202zł (dla mnie to duzo, bo w sumie juz 7,5k w obrocie). Mam nadzieje, że sie nie pomyliłeś w swoich przewidywaniach
Sądzę, że Bloober. Jest mniej wart od One More Level a o Medium powinno być głośniej niż o Ghostrunnerze. Poza tym następna ich gra ma być oparta i jakąś znaną markę i mieć znacznie większy budżet.


@PanDzikus: A co sądzisz teraz? One more level poszedl do przodu, a bloober caly czas leci. Wczoraj sobie ustawilem dokupienie jedej akcji za 193, bo nie spodziewalem sie ze jeszcze bardziej poleci, a tymczasem ksoztowali
@baltor2004: Nie. Nie dam sie wyleszczyć na minusie. Ale moze lepiej lub szybciej zarobilbym kupując cos innego np. tego one more level. Albo jakbym sie tak nie napalał po Twoich wpisach i chwile poczekał kupując wszystko za okolo 190, zamiast 202.

Dokupilem tez dzisiaj jedną akcje za 193,4, ktorą wczoraj ustawilem. Ale potem widząc spadki ponizej 190 juz wolalem nieryzykowac, bo co z tego ze mają dobre prespektywy, ajk i tak
@lastro: Sądzę to samo. Nic się nie zmieniło poza kursem akcji choć miliard kapitalizacji zapewne pierwszy osiągnie One More Level bo mniej mu do tego miliarda brakuje a Ghostrunner wyjdzie wcześniej niż Medium.