Wpis z mikrobloga

szukam dla żony samusnga s10 lub s20 ostatnio zauważyłem, że w niemieckim amazonie można kupić dużo taniej niż w polskich sklepach. Z tego co gdzieś na szybko czytałem, to można wtedy mieć problemy z gwarancją w Polsce. Ktoś wie jak to w praktyce wygląda? Są jeszcze jakieś inne tematy - problemy z softem itd. Obstawiam, że moduły LTE na rynek niemiecki i Polski są te same (?)
#samsung #amazon #cebuladeals
  • 6
@trocha: Nie wiem jak wygląda sytuacja konkretnie z telefonami, ale jeżeli chodzi o jakieś zwroty czy gwarancje z Amazona można powiedzieć że wszystko odbywa się wzorowo. Co do LTE na 99% telefony są "europejskie" przez co nie powinno być żadnych problemów z zasięgiem.
@Szaferski: co jakiś czas za 2600 bywa s20 na amazon de. S10 był za 2k ale raczej już nie wróci w tej cenie. To jest to samo. Tylko soft na Niemcy więc aktualizacje razem z Niemcami dostaniesz (realnie tak samo szybko jak w PL albo szybciej). Dodatkowo za te 2600 masz 3 lata gwarancji a nie dwa jak w pl.
@trocha: coś mi świta ,że w niektórych przypadkach te telefony maja region locka , przy pierwszym uruchomieniu trzeba włożyć niemiecką kartę SIM , poźniej można zmienić na kartę z PL , nie ma simlocka.