Wpis z mikrobloga

@Narest: Ja bym polował na 2x LR Vegito - TEQ i INT i coś wartościowego jeszcze (Teq Trunks/AGL Zamasu/LR Gohan to byłoby za dużo chyba xD), jeżeli Ci się nie chce to ja bym brał 2 od góry po lewej z 2x TEQ Vegito, Phy Blue Vegito i Teq Trunksem xd
  • Odpowiedz
@Narest: ciężko powiedzieć czy ten lepszy, czy ten o którym pisałem wyżej - niby masz 4 bardzo spoko karty, ale teamu z tego jakoś fajnego nie skleisz raczej :D ja bym leciał dalej chyba, te bannery są naprawdę mocne i można już na starcie wyfarmić bardzo mocny team
  • Odpowiedz
@Narest: im szybciej zdecydujesz tym lepiej, bo na rerollach będziesz codziennie tracił dski za daily i ewentualne eventy. Jak chcesz jakąś hyper rolkę #!$%@? to ja bym pullowal aż do momentu zgarnięcia wszystkich bannerowych LRek po prostu.

Nawet po 1 kopii każdej to będzie dobry deal.

Osobną wartość mają DFE z tych bannerow i tu AGL Gogeta, PHY Brolly, TEQ Trunks i AGL Zamasu to Twój docelowy loot.

Na resztę nie
  • Odpowiedz
@Narest: No i pięknie, już sam Vegito i Gogeta na reroll to idealnie dla mniem a tu jeszcze 2 LRy i świetny SSJ4 Gogeta + reszta kart też nie jest zła oprócz Boujacka i Gohana. Co do obrazka to napisz nowy post ktoś wrzuci ci bo ja nie używalem to nie wiem jaki.
  • Odpowiedz