Wpis z mikrobloga

poleci mi ktoś jakiegoś laptopa w okolicach 2-3 tysięcy? Do grania tylko trochę, czasami jakieś mw3/tf2, powinien sobie radzić przynajmniej jakotako z 3dsmaxem, autocadem przy większych projektach. No i wolałbym coś raczej mniej awaryjnego, bo tyle się o tym teraz słyszy..!
  • 30
@eternalmarcos: Ba, panie, zdarzają się przypadki, kiedy ludziom b. sprawnie działa szajs najgorszy, choćby z tej przyczyny, że np tylko go do Internetu używają. Nie zmienia to faktu, AMDki i ATI obchodzę coraz szerszym łukiem. :\
@eternalmarcos: Jak wspomniałem - jednostkowo to na wszystko można znaleźć i potwierdzenie i zaprzeczenie. Ja natomiast patrzę na takie akcje bardziej całościowo - miałem ileś tam doświadczeń, że takie coś sprawia się dobrze, a takie coś źle - na tym buduję moje opinie. :]
@gierekg: Jeśli chodzi o uszkodzenia to najważniejsze żeby była aluminiowa obudowa. Do do awarii to tak czy inaczej warto mieć zewnętrzny back-up (a nawet 2 jeśli jest na co zgrać, chociaż te najważniejsze pliki).
@eternalmarcos: E, nie przesadzajmy. Po prostu niektóre zakupy są zbyt ryzykowne, a ja uważam, że nie po to sobie żyły wypruwamy i dajemy zarobić tej, nie innej firmie, aby zaciskać kciuki i powtarzać "uda się, uda się..." :\
@eternalmarcos: Wiesz, tu nie chodzi o to jakie ktoś ma jazdy, bo nikomu nie jest lekko, tylko jakim pozostaje mimo tych jazd. Jeśli ktoś ma przesrane, że #!$%@?ę, a mimo to się uśmiecha i żartuje - od razu widać, że ma się do czynienia z człowiekiem ulepionym z solidnej gliny, a nie jakiegoś zakalca. I to je to - rzeczywistość procentuje takim, którzy mimo problemów potrafią się cieszyć choćby z pierdół.