Wpis z mikrobloga

@Dr_Melfi: 250 na pacc w zupełności wystarczy, idziesz na Darashie bić nomady, waspy i te małe fioletowe sandclawrely czy jakoś tak i chwila moment masz na full eq
  • Odpowiedz
@Insane_Mike: Wg mnie i dist musi być wysoki i mlvl. Wtedy palek jest kompletny. Sporo kasy wpompowałem w mlvl, ale tak jak mówisz- przy AOE jak masz wyższy mlvl to i leczenie lepsze i damage większe. W tej chwili na 327 lvl mam 122 dist i 33 mlvl.
  • Odpowiedz
@byKamel tzn no oczywiście ja nie twierdzę że dista może w ogóle nie być, ale w ogólnym rozrachunku mógł>dist i wolałbym o stokroć bardziej wladowac hajs w mlvl niż dista i to samo się tyczy imbu na coifie że robisz mlvl
Ps taki palek jak masz to już przyjemny do grania, tylko level podbić i miodzio
  • Odpowiedz
@byKamel: wiadomo im dist wyzszy tym lepiej, ale na exercise broniach to jakies absurdalne pieniadze wychodza. dla przykladu 100dist od zera to 190kk!! Imo tymi exercise weaponami to tylko w mlvl oplaca sie isc.
  • Odpowiedz
@Anekito: tak, tyle samo lukow na 100 dist dla palka, co wandow na 100 mlvl dla magicznych prof. A no i wez pod uwage, ze to 9 dni skillowania to tych double eventow ze 3 potrzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dr_Melfi: w jakim sensie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dr_Melfi: tak jak koledzy pisali, jeśli masz zamiar grać długo inwestycja w mlvl jest bardzo opłacalna, szczególnie na wyższym poziomie gdzie zbierasz klatę i expisz aoe
  • Odpowiedz
@Dr_Melfi: nie słuchaj tryhardów dla który tibia to praca na akord i całe życie, moim zdaniem uzbierać dziś coś samemu w tibi to jest moment za sprawa itemów do imbu na których można się dobrze dorobić nawet na niskim lvlu. Będziesz miał większą satysfakcje z gry. Fakt, gra sporo się zmieniła, co nie zmienia faktów, że dalej można grać na chilloucie swoim tempem, a nie srać się, aby w miesiąc
  • Odpowiedz