Wpis z mikrobloga

@Soojin21 z tego co wiem to osoba ta odsiedziała swój wyrok a AD ułaskawił go z "zakazu zbliżania" na wniosek pokrzywdzonej rodziny. Patologia w cholerę, ale przecież to lewica wciąż walczy o równość, podejmowanie własnych decyzji co do swojego ciała, tak więc o co gównoburza?
Nie oczekuję nic specjalnego, zapewne odpowie SynGromu itp osobistości jedynie. Ciekawi mnie co tym razem odpowie Pan wyborcom konfederacji byle by ich przeciągnąć za wszelką cenę choćby kłamstw, czy kiełbasy. Jak chce Pan utrzeć nosa przeciwnikom to odpowiedzi mogłyby dziać się na żywo przez youtube itp. Jednak po kartach z kwotami bez pokrycia premiera, czy kartkach kampanii obrażających jednego a wychwalających drugiego nie uważam że starczy panu odwagi i dalej będzie się
@Mollina: myślisz, że jak wygra RT to będzie lepiej? Dopiero będą nas czekać kolejne 3 lata zadym, protestów - spadłeś z krzesła?? Nie pamiętasz rządów PO? Jedyną partią, która kierowałaby się uczciwością i pilnowałaby interesów Polski jest konfederacja, która jak już wspominałem, w obecnych czasach nie ma szans...
@oH3LP a wiesz czym jest przemoc ekonomiczna? Jeśli nie zapewniono środków do życia pokrzywdzonym, to faktycznie, zupełnie niezrozumiałe, że łapią się każdej możliwości przeżycia.
@dziurawde: no widzisz, bo byłem zajęty zapierdzielaniem na życie a więc pisz za siebie ;) Przecież jest wolność słowa, dyskusji i wyrażania własnych poglądów - po co od razu wyzwiska od trolli?