Wpis z mikrobloga

@Andrzej-Duda: Drodzy Wykopowicze,

dni kampanii wyborczej to czas niezwykle intensywny, w których kalendarz wypełniony jest po brzegi. Jedno opóźnienie od razu skutkuje kolejnym.

Niestety w moim dzisiejszym kalendarzu takie opóźnienia się pojawiły i na AMA dotrę z małym opóźnieniem - rozpoczniemy o 20:00. Proszę Was o chwilę cierpliwości i do zobaczenia!
  • 222
  • Odpowiedz
Panie Duda to trochę przypał wyciągać teraz rękę do opozycji, kiedy przez 5 lat rozmawiał Pan tylko ze swoją partią.
  • Odpowiedz
Na prawdę nie wierzę w to co czytam... Ludzie co z Wami? Pierw robicie burdy i durne akcje #stopnienawisci po czym nie zostawiacie na starającym sie o reelekcję suchej nitki o.O

AD święty nie jest, każdy wie - ba! Sam głosowałem w I turze na Bosaka, w słodkie słówka Hołowni nie uwierzyłem a do poglądów RT i AD jest mi daleko. Mimo wszystko przepracowałem parę lat za rządów PO i PiS -
  • Odpowiedz
sami przecież pięć lat temu narzekaliście, że Polska jako jeden z nielicznych krajów nie ma socjalu


@oH3LP: co? xD

silną i niezależną Polską a słabą i posłuszną zachodowi to zdecydowanie wybieram pierwszą opcję.


Tyle że Polska z Dudą u sterów jest słaba i skłócona ze wszystkimi możliwymi sojusznikami.
  • Odpowiedz
Żaden z kandydatów święty nie jest, ale pomyje jakie wylewacie na obecnego prezydenta pobiły już oczyszczalnie ścieków Trzaskowskiego...


@oH3LP: Dokładnie tak. Wyobraź sobie co tu się będzie działo jeśli AD wygra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@oH3LP:

ale w przypadku gdy mam wybierać między silną i niezależną Polską a słabą i posłuszną zachodowi to zdecydowanie wybieram pierwszą opcję.


XDDDDdDDDDDDDD

Tak, tak. Ambasador USA awansował do rangi co najmniej wicepremiera taka jest niezależność pissowskiej polski xX
  • Odpowiedz