Wpis z mikrobloga

@Andrzej-Duda: Drodzy Wykopowicze,

dni kampanii wyborczej to czas niezwykle intensywny, w których kalendarz wypełniony jest po brzegi. Jedno opóźnienie od razu skutkuje kolejnym.

Niestety w moim dzisiejszym kalendarzu takie opóźnienia się pojawiły i na AMA dotrę z małym opóźnieniem - rozpoczniemy o 20:00. Proszę Was o chwilę cierpliwości i do zobaczenia!
  • 222
  • Odpowiedz
@Andrzej-Duda: Rada Etyki Mediów:"Wiadomości” TVP1 w prezydenckiej kampanii wyborczej są wyłącznie narzędziem propagandy PiS nakierowanej na promocję Andrzeja Dudy i zohydzanie jego przeciwnika [...] Materiał "Przedwyborcza mobilizacja", jak i większość innych materiałów „Wiadomości”, łamie wszystkie zasady Karty Etycznej Mediów. Również „Zasady Etyki Dziennikarskiej w Telewizji Polskiej S.A.”, ciągle obecne na jej stronach internetowych, są w praktyce ignorowane "
Jakie ma pan zdanie na temat stanowiska REM i jej zarzutów w stronę
  • Odpowiedz
@Andrzej-Duda: Dobry wieczór Panie Prezydencie,

jak to jest być pierwszym prezydentem który:

Jest poważany wśród większości narodu?
Egzekwuje prawo?
Bardzo dobrze sprawuje urząd?
Ciężko pracuje?
Podpisuje ustawy zmieniające Polskę na lepsze?
Interweniuje kiedy potrzeba?
Służy dzielnie narodowi?

pozdrawiam
  • Odpowiedz
@oH3LP: przecież Trzaskowski jasno deklaruje, że jest gotów współpracować z rządem na uczciwych warunkach, to PiS próbował chociaż dziś ugadać koalicję z PSLem i Konfederacją by robić "weto dla weta". Taki "rozwój" jaki oferuje nam PiS jest okupiony zbyt dużymi skazami na demokracji i praworządności oraz psuciu społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@oH3LP rozwoju? Chciałam budować inwestycję, ale dzięki naszemu rządowi możemy zapomnieć o wielu dofinansowaniach europejskich. Rozwój w opór.

Jesteśmy w unii, a pis skłócił nas ze wszystkimi w piaskownicy i #!$%@?ł przedsiębiorcom. Brawo.
  • Odpowiedz
@Andrzej-Duda: Panie prezydencie zarabiam dużo bo ciężko pracuję jako programista. Zarabiam w miesiąc więcej niż sporo Polaków w rok. Rodzi mi się dziecko. Mam występować o 500+? Przecież to z moich podatków więc chyba tak. Kolejne pytanie. Jestem mikrooprzedsiebiorca na liniowym podatku i minimalnym zusie. Czy będzie Pan bronił by rząd Pana kolegów nie zabrał z moich 30 tys przychodu tyle że mi się nie będzie opłacało zostać tu w kraju?
  • Odpowiedz