Wpis z mikrobloga

@Morenk4 Właśnie teraz mnie taka rozkmina złapała że przez tyle lat nikt się nawet nie zbliżył do F1, tym bardziej po latach świetności Kubicy w F1 co rozsławiło ten sport u nas. Po Małyszu mamy kilku skoczków przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szen2: Nikt nie wskoczył na poziom Kubicy bo motorsport w Polsce jest niszą i nikt nie chcę wesprzeć młodych talentów rokujących już w kartingu.Kubica jest ewenementem na skale Polski.Orlen zaczyna coś działać ale efekty będą za 10lat dopiero ,dlatego dla dobra motorsportu w Polsce niech Kubica wróci do F1 i pojeździ przynajmniej tyle co Kimi.
@IceShandy: Każdy motorsport to raczej droga sprawa tym bardziej na początku bez sponsorów, a u nas wiadomo jak jest, z tego co kojarzę to Kubica to wgl chyba w Polsce nie mieszkał już jak zaczynał to pewnie przez to jakoś mu się udało. No trzeba mieć nadzieję że coś się teraz ruszy np. taka szkółka ARRO jakby zaczęła funkcjonować i promować Polskie talenty gdzieś dalej poza karting.
@szen2: Dlatego napisałem ,że nikt do tej pory nie chciał wesprzeć młodych talentów.Wiadomo w rajdach nie ma źle ale w seriach wyścigowych zawsze była tragedia.To też tak jak piszesz dlatego, że w rajdy nie trzeba tyle wpompować kasy ale patrząc obecnie na Orlen ,to wejście do F1 było marketingowym strzałem w dziesiątkę ale ile polskich firm może wyłożyć takie sumy...
@IceShandy: No teraz to Kubica przecież jest na co drugim billboardzie przy drodze, w latach BMW Sauber nie był tak promowany jak teraz jest. Trzeba mieć nadzieje że za sobą pociągnie cały trend F1 i będzie tylko lepiej w tek kwestii.