Wpis z mikrobloga

mam pytanie do #rozowepaski, skoro większość Polaków jest brzydka, a wy nie wiążecie się z brzydalami, to co zamierzacie w przyszłości z tym zrobić i czy te, które mają już swojego chłopa mają samych przystojniaków? Przecież nie ma tylu przystojnych facetów w Polsce, żeby każda znalazła jednego dla siebie. Zdjęcie przystojniaka dla atencji i porównania
Pobierz
źródło: comment_1594220593MtbnIBXwTJMDWfb7NFVYPb.jpg
  • 9
@Teec: Sugerowanie, że Polki to same piękności i szukają tylko facetów na swoim poziomie, lol

Większość lasek nie ma co nawet liczyć na atencję u picrel, więc biorą się za facetów z niższej półki, inaczej mówiąc, każdy ma szansę na serduszkowanie
@Victim: ciekawe czy jakaś różowa też tak myśli, wydaje mi się, że to tylko wyobrażenia na temat wyborów zyciowych kobiet, chętnie posłucham jakiegoś różowego, bo jak narazie sami faceci się wypowiadają
Wiele nie ma pojęcia, że nie jest taka piękna jak im się wydaje. :D Ale ja sie kilka razy w zyciu zdziwilam kiedy widzialam przystojniaka z jakas mega przecietna laska.To dziala w dwie strony ale laski zawsze czuja przewage. Dajmy na to odpali sobie tindera poczuje troche atencji i juz jest jej lepiej. Faceci czesciej zachowuja sie jak desperaci. Osobiscie mialam kiedys takie odczucia "noo calkiem fajny koles" ale jak dalo sie
@Mysza98 Tinder Tinderem, ale potem ci przystojni uciekają od nich. A ile razy widzisz ładna dziewczynę i brzydkiego faceta. Ja codziennie.

@Teec
Ja uważam swojego za przystojnego. Inni ludzie tez tak powiedzieli.
Myślę, że nie każdy uważa to samo za ładne. Na pewno komuś mój chłopak się wyda brzydki, bo nie w typie danej osoby
@Teec: Wydaje mi się, że cofnięta linia żuchwy to duzy minus ale nie tak duży, żeby plec przeciwna się nie zainteresowala. Takie osoby zdecydowanie bardziej powinny dbac o wage zeby nie poglebiac tego tluszczem...