Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Slavonlorden: Ale o co chodzi? Że babka ma męskie rysy? Przecież takie osoby istnieją (u mnie w osiedlowym sklepie mięsnym taka ekspedientka jest i nawet ma męski głos i lekki wąsik, a jest bardzo miła). Myślę, że to super, że w grach jest coraz więcej różnorodnych postaci. Nie wszystkie kobiety to laleczki z toną tapety i nie wszyscy faceci to wysocy pakerzy z kwadratowym łbem. Te wszystkie śliczne i idealne postacie
  • Odpowiedz
@Slavonlorden: Z lewej cinematic nagrany w hd, z prawej screen na silniku gry przechwycony obsem w czasie gameplayu earlyaccessowego dla dziennikarzy, gdzie dziennikarz miał streamowana cloudowo grę, faktycznie chodząca na maszynie w innym kraju, z dodatkowo #!$%@? kompresja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chrominancja: przecież Xenia to dosyć ważna postać, jeżeli celujesz w osiągnięcia. Dla niej zdobywasz przecież różne skarby.

Co do tej babki z Vallhali, pewnie będą też takie co będą wyglądać bardziej kobieco. Swoim screenem chciałem pokazać, że w Odyssey i w Orgins też się znajdą takie kwiatki.

Co do Kasandry... Nie przywiązywałem do niej większej uwagi, bo wolałem grać Aleksiosem, chociaż czytałem, że Kasandrą powinienem grać, bo to niby pod nią
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnarchoKapitolizm: no właśnie i to jest już nudne. Ale i tak męskie postacie są dużo bardziej zróżnicowane. Przykładowo z serii GTA najfajniejszy był Trevor który był brzydkim, łysym, świrniętym dziadem. Inne ciekawe postacie to Harry i James z SH: dwóch zwykłych kolesi bez kondycji którzy nie potrafią strzelać. Max Pane też był spoko bo nie był jakimś pakerem tylko gościem w średnim wieku z problemami. Mario to mały grubas. Fajnie jak
  • Odpowiedz