Wpis z mikrobloga

postanowiłam z rana się lekko samobiczowac włączając #tvpis info i naprawdę już nie wchodząc w stronniczość adriana klanerbacha, ale jak on ohydnie prowadzi swój program. jest tak obrzydliwym spasionym wieprzem, #!$%@? na biurku jak prezes komunistycznej przybudówki, z ironia wypowiada nakazaną propagandę, nie kryjąc się z pogardą wobec opozycji , ale dodatkowo wypowiada się z taką butą jak szwagier przy wódce "chciałem wtrynic swoje trzy grosze" XD
naprawdę patrzy się na to z niesmakiem, kiedy on wyrósł na głos telewizji rządowej?
#bekazpisu
Cheeseburgg - postanowiłam z rana się lekko samobiczowac włączając #tvpis info i napr...

źródło: comment_1594194093Go33epAtL47GUM3cfzupoJ.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Cheeseburgg: Co ciekawe Politycy - nawet opozycji go nawet lubią. Nie raz temu dali wyraz na wizji i tu bez szydery.

Ale racja, ma taki styl publicystyki jak szwagier przy wódce. Jest butny, arogancki i wieje od niego prostotą i te stwierdzenia "na chłopski rozum" @wsciekly_padalec to prawda. Idealnie dobrany do elektoratu.
  • Odpowiedz
@Cheeseburgg: Zgadzam się, najobrzydliwszy z obrzydliwych. Choć tam w tym momencie nie ma nikogo kto by mnie nie wyprowadzał z równowagi, to Klarenbach zdecydowanie w tym przoduje.
  • Odpowiedz