Wpis z mikrobloga

@bartosz325: wybierasz pomiędzy złym a gorszym Polski dla polski i pozwalasz na wybranie gorszego...

oddając nieważny głos nic nie zmieniasz ani niczego nie pokazujesz, polityków nie obchodzi czy zagłosowałeś w sposób nieważny czy nie nieglosowanie wcale, liczą się tylko glosy oddane na jakąś opcję polityczna bo po co robić coś dla ciebie skoro i tak na nigo nie zaglosujesz?

Pozwalając Dudzie wygrać oddalasz Polskę oddalasz Polskę od Demokratycznych krajów i pokazujesz
@bartosz325:

Powiedz mi, co wynika z tych głosów nieważnych? Nic, dalej mamy wybór między PO a PiS. Skoro głosowałeś na Bosaka, to masz szansę poprzeć kandydata, dzięki któremu PiS będzie musiał się ugadywać z Konfą żeby cokolwiek przegłosować, a także dzięki któremu mogą odbyć się wcześniejsze wybory, co umożliwi Konfederacji realną pracę w sejmie.

Zamiast tego oddajesz głos nieważny, który w praktyce oznacza podzielenie głosu na dwie części i wsparcie wygranego
@alteron: ja nie pisałem że jesteś kretynem bo nie głosujesz na jednego lub drugiego. Chodziło mi o to że jesteś kretynem bo dorysowałeś coś co pokazuje Twój szczyt inteligencji i jeszcze się tym pochwaliłeś...
po co w ogóle bawić się wybory, jeśli nasz głos nie ma znaczenia statystycznego?


@Polasz Wasz Czyli jaki? Spoza polski głosowało ponad 300 tys. osób, na drugą turę doszło tyle że będzie ponad 515 tys. a zgłoszenia ciągle dochodzą (bo w wielu miejscach się da) choć jak tylko się dało partyjni utrudniali zgłoszenia. Utrudniali bo wiedzą że przegrywa Duda właściwie wszędzie
@bartosz325: cała polemika w tym wątku jest nie na miejscu, nie ma znaczenia czy warto głosować na jednego czy drugiego, nie chcesz to nie głosuj, ale takim zachowaniem pokazujesz tylko brak szacunku do swojego kraju i swoich rodaków (w tym siebie samego...) Nie spodziewałem się takich żarcików od osoby na tyle dorosłej, że ma już prawa wyborcze...
@Polasz: O tym mówię właśnie Miras, zauważ że właśnie z takich jednostek robią się grypy olbrzymie. Emigracja w 2 turze to będzie tak jakby KAŻDY z Poznania zagłsował - tej skali to jest dodatkowe zjawisko.
@bartosz325: I jaki jest cel tegoż protestu i oddania głosów nieważnych? Ludzie patrząc na statystyki prędzej pomyślą "LOL 5% osób nie potrafi przeczytać instrukcji i przeciąć dwóch linii" niż "O kurde 5% społeczeństwa protestuje przeciwko aktualnemu podziałowi władzy"
@bartosz325: Już widzę to poruszenie wśród mądrych, bo udział głosów nieważnych że standardowego 1% zmieniło się na 1,5%. No ale bez złośliwości z czystej ciekawości Ci mądrzy analizujący statystyki i wyciągający wnioski to masz na myśli polityków czy przyszlych wyborców?