Wpis z mikrobloga

Ale mnie wqqqrwiają takie babsztyle (°°

Jak ktoś nie może powiększyć/nie widzi:


Miałem kabriolet (moja uwielbiana Z3) przez pewien okres swojego życia i było podobnie więc jestem w stanie uwierzyć w ten obrazek.
- dzieciaki wchodzące do środka za namową rodziców (ALE NIE MOJĄ)
- ludzie opierający dupsko z dżinsami z guzikami o maskę i robiący sobie zdjęcia (miałem później pełno rys na masce)
- jakieś gówniarze (wtedy w moim wieku) wchodzące do środka i gurwa depczący tapicerkę

Nie każdy kabriolet jest drogi, a ludzie mam wrażenie, że przez to, że na ulicach jeżdżą same kombi, a ostatnio SUVy, to ludzie jak widzą coś bez dachu, to traktują to jak jakąś karuzelę do której można wejść jak do siebie. Jakby kluczyki były w stacyjce, to pewnie baran jeden z drugim by "zrobił se rundkę wokół rynku" bo dlaczego nie

#zalesie #samochody #kabriolet #reddit
Pobierz niochland - Ale mnie wqqqrwiają takie babsztyle (╯°□°)╯︵ ┻━┻

Jak ktoś nie może pow...
źródło: comment_1594115200LW5KDtZ5bOUSBCB8C52kqY.jpg
  • 65
@masz_fajne_donice: nie wiem po co, zapytaj się tych ludzi. moje podejrzenia, rok 2014, rzadki samochód, bardzo duży jak na polskie warunki, na parkingach w koszalinie, często ciężko było zająć tylko jedno miejsce, w szczególności na północy, trochę niestandardowych części z racji, że auto miało być przygotowane jako wyprawowe(patrz wyżej rockslider'y itp) po zdjęciu tablic eksportowych z zea aktywność spadła. ja osobiście nie czuję potrzeby robienia sobie zdjęć z żadnym samochodem. debili