Wpis z mikrobloga

Ale mnie wqqqrwiają takie babsztyle (°°

Jak ktoś nie może powiększyć/nie widzi:


Miałem kabriolet (moja uwielbiana Z3) przez pewien okres swojego życia i było podobnie więc jestem w stanie uwierzyć w ten obrazek.
- dzieciaki wchodzące do środka za namową rodziców (ALE NIE MOJĄ)
- ludzie opierający dupsko z dżinsami z guzikami o maskę i robiący sobie zdjęcia (miałem później pełno rys na masce)
- jakieś gówniarze (wtedy w moim wieku) wchodzące do środka i gurwa depczący tapicerkę

Nie każdy kabriolet jest drogi, a ludzie mam wrażenie, że przez to, że na ulicach jeżdżą same kombi, a ostatnio SUVy, to ludzie jak widzą coś bez dachu, to traktują to jak jakąś karuzelę do której można wejść jak do siebie. Jakby kluczyki były w stacyjce, to pewnie baran jeden z drugim by "zrobił se rundkę wokół rynku" bo dlaczego nie

#zalesie #samochody #kabriolet #reddit
niochland - Ale mnie wqqqrwiają takie babsztyle (╯°□°)╯︵ ┻━┻

Jak ktoś nie może pow...

źródło: comment_1594115200LW5KDtZ5bOUSBCB8C52kqY.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@Halbr: "Małe, głupie, niepraktyczne, po co, włosy mi rozwieje" itp. Jak nie masz kabrio, które wygląda jak pieniądze, to mają je głęboko w dupie zazwyczaj.
  • Odpowiedz
@Rachey: Słyszałem inne opinie i widziałem inne zachowania. I to nawet na stare gruzy z wyciętym dachem.

druga pisze, że nie zdjeła


@Tagnk: Druga nic nie piszę, bo to jakiś chłop pisze na złość innym samochodziarzom. Podkradł zdjęcie i wymyślił do niego swoją historyjkę.
  • Odpowiedz
@Halbr: Większość tych, które powiedzą jakie to fajne że kabrio itp, po przejechaniu się już twierdzi że jest be, bo wieje, głośno itp. Dla większości kobiet fajne kabrio to nowa C-klasa w kabrio.
Większa szansa, że losowy facet na parkingu pod marketem się będzie pytał o jakieś rzeczy typu jaki tam silnik, ile kosztują itp niż że kobieta na kabrio w ogóle popatrzy.
W dodatku co Ty #!$%@? z tym kradzeniem
  • Odpowiedz
W dodatku co Ty #!$%@? z tym kradzeniem zdjęć jak te idiotki się same przyznały, a właściciel tej miaty jest żonaty xD


@Rachey: Pokaż wiarygodnego linka, to przyznam rację. Bo tak patrzę to albo widzę jakiś gównoartykuły bez źródeł albo teksty, gdzie autorzy podkreślają, że nie wiedzą czy ta historia jest prawdziwa.
  • Odpowiedz