Wpis z mikrobloga

Tak, bo ktoś wybierze zdychanie z głodu w Polsce niż szybką śmierć. Pomijając to, że aby eutanazja została przeprowadzona to musi być zgoda tej osoby i to jeszcze z upewnieniem się przez psychiatrów ,że jest to świadoma zgoda i uzasadniona
  • Odpowiedz
to dlatego na Kanarach, Balearach i w innych kurortach tylu emerytów z Zachodu, po prostu uciekają przed eutanazją. Polski emeryt nie ma się czego bać, więc spokojnie udaje się na wczasy na ławkę przed blokiem.
  • Odpowiedz
@Liamdot tak, na pewno będą ich zabijać na zachodzie dlatego będą zwalać dzikie tłumy seniorów do polszy xddddd ale Adrian poplynales ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Do wioski obok mojej przyjechało małżeństwo rodowitych Holendrów 70+,nie znają polskiego, mają tylko dużo hajsu.

Dlaczego?

Bo wiedzą że jakby znalezli się w szpitalu to mogliby z niego już nie wrócić.


@LonNon: Nieźle interpretujecie pojawienie się we wsi nowych mieszkańców i to jeszcze cudzoziemców...
  • Odpowiedz
@Liamdot: Co on chce z Polski zrobić? - Dom starców i umieralnię dla całej Europy.
Przecież gdy ci seniorzy odbędą pierwszy kontakt z NFZ / ZUS to będą stąd #!$%@?ć jak najdalej.
  • Odpowiedz
@Liamdot: Wiem, ale takie pieprzenie powinno być popierane przez 10% głosujących max, a tutaj 44% ludzi na niego głosuje, to jest dramat. To jest niepojęte. To nie jest kwestia posiadania innych poglądów lecz oderwania od rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@Liamdot:
znowu budowanie poczucia zagrożenia i retoryka w stylu "ja uchronię was przed zamordowaniem w szpitalach, ale jeśli wygra ten drugi, to wasze dni są już policzone". Szczegół, że u nas miliardy poszły w TVP, za co można by nieźle wspomóc upadającą służbę zdrowia.
  • Odpowiedz
To jest PRAWDZIWE ZŁOTO wczorajszej debaty.Dudeł mówi że starzy ludzie z zachodu uciekają do polski przed eutanazją żeby móc dożyć tu spokojnej starości XDDDDDDDDDD


@Liamdot: Tak uciekają, że moja matka wpisała sobie eutanazję w razie zostania warzywem do testamentu xD Szanuję podejście.
  • Odpowiedz
Do wioski obok mojej przyjechało małżeństwo rodowitych Holendrów 70+,nie znają polskiego, mają tylko dużo hajsu.

Dlaczego?

Bo wiedzą że jakby znalezli się w szpitalu to mogliby z niego już nie wrócić.


@LonNon: to jest dokładnie tak samo jak w Polskim szpitalu - jak ktoś 70+ do niego trafi to może nie wyjść, u nas osiągamy to bez eutanazji :)
  • Odpowiedz
Wszyscy #!$%@?ą do nas bo wiadomo - zajebiste warunki lokalowe, świetny klimat, czyste powietrze, doskonała komunikacja publiczna i nawet na najgorszym zadupiu najlepsza na świecie opieka medyczna. XD
  • Odpowiedz