Wpis z mikrobloga

#cyberpunk2077

Kiedyś gdy ktoś mi mówił że polaki(sic*) to naród narzekaczy to aż tak tego nie widziałem. Potem wszedłem na ten tag... Tutaj potwierdzają się wszystkie przymiotniki jakie są naszemu pięknemu narodowi przypisywane...

Narzekacze
Pesymiści
Pseudo-eksperci
Znawcy wszystkiego
Wróżbici

I przede wszystkim
Zawistni "sąsiedzi"

Dupy pękają że Polak może tworzyć firmę, która jest w stanie konkurować z największymi konkurentami w branży. Cały świat zachwyca się tym co dostają do ręki dziennikarze. Każdy wskazuje elementy w sposób konstruktywny tak żeby redzi mogli jeszcze nad tym popracować nawet tvgry. Ale co się dzieję na tagu? Codzienna fala spie*dolenia i hejtu. Skrajnie prawicowi Janusze co ostatni raz jak grali w grę to był to Settlers jedynka na zajęciach dodatkowych z informatyki w 95'. Piszą skopiowane wypociny o responsywności broni czy modelu jazdy... tylko dlatego że protagoniście można wybrać narząd płciowy. Hurr durrzą o metro, które jest jak winda w grach po prostu aktywnym sposobem wczytywania poziomu. BUUU nie będę mógł CZEKAĆ aż dojadę z punktu A do B.

Każda gra ma bugi, każda gra mogłaby być lepsza. Ale trzeba działać na zasobach. Skupiać się na tym co istotne w danym tytule. To nie jest NFS Underground. A pomimo to będzie można znaleźć całą masę ztuningowanych aut.

To. Jest. RPG. Gra, w której znajdziecie najbardziej rewolucyjny system questów, którego nie widzieliście nigdzie indziej. Każda decyzja ma znaczenie a niektóre zadania można przejść na > SIEDEM sposobów. Gra dba o to żeby przede wszystkim przekazać graczowi niesamowitą historię, którą on sam będzie kreował. Możliwość przejścia gry na wiele sposobów, wiele zakończeń...

ALE NAJWAZNIEJSZE ŻE HEHE BENEK U BABY MOŻNA ZROBIĆ!!!111 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

To jest moloch. Wielki, przeolbrzymi moloch, gdzie graczowi pozostawiona jest nieliniowa wolność wyboru. Wiadomo że będą bugi. Jak w każdej grze. Ale redzi zrobią wszystko żeby było ich jak najmniej. Dajcie im czas. Dobra juz mi sie nie chcę tyle pisać na telefonie... wrzucam dodatkowo Keanu jako wiedźmina. (òóˇ)

Pozdrawiam wszystkich graczy.

Pobierz Barto_ - #cyberpunk2077 

Kiedyś gdy ktoś mi mówił że polaki(sic*) to naród narzekacz...
źródło: comment_1594109577EL3m9BNn9SYMDuAU1wW6e4.jpg
  • 56
@M4711 wygląda na to ze tak. Miałem tą przyjemność spotykać na swojej drodzę w domu i poza nim ludzi, którzy nie posiadali aż tylu negatywnych cech, których wydźwięk słychać tutaj każdego dnia...
@Barto_: Zgadzam się, ale nie Polaki, a wykopki. Taki ściek prawicowych frustratów jest w każdym kraju

Większość potencjalnych klientów ma w dupie ustawianie #!$%@?, tęcze na fb. Najgłośniejsza jest zawsze ta najmniej reprezentatywna grupa która i tak nic nie znaczy. Co pokazuje ładnie TLoU 2 bijąc kolejne rekordy sprzedaży
@Barto_:

ostatni raz jak grali w grę to był to Settlers jedynka na zajęciach dodatkowych z informatyki w 95'.

W punkt xD

Aczkolwiek mi się wydaję, że czasami dochodzi do pewnych nieporozumień. Co poniektórzy ludzie myślą, że Cyberpunk 2077 ma być GTA V w przyszłości, a to duży błąd. Cyberpunk jest rpgiem i dopóki niektórzy ludzie nie wbiją sobie tego do głowy, to dalej będą pojawiać się niemające cienia logiki porównania.
To. Jest. RPG. Gra, w której znajdziecie najbardziej rewolucyjny system questów, którego nie widzieliście nigdzie indziej. Każda decyzja ma znaczenie a niektóre zadania można przejść na > SIEDEM sposobów. Gra dba o to żeby przede wszystkim przekazać graczowi niesamowitą historię, którą on sam będzie kreował. Możliwość przejścia gry na wiele sposobów, wiele zakończeń...


@Barto_: Nie grał a już twierdzi, że gra będzie miała najbardziej rewolucyjny system questów xD XDD
CDPR to
@Barto_:
Więcej cyberpunku jest w takim RUINER niż w Cyberpunku2137 od Redów

A już na pewno aspektów erpegowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szczelanie jeszcze gorsze niż w F4, jeśli aspekty zdobywania i ulepszeń ekwipunku będą takie jak w W3 to nie wróżę mu sukcesu

Za duże cięcia, za bardzo wygórowane wymagania odbiorców, za mało czasu dzięki akcjonariuszom

Blizzard 2.0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Barto_ swoją drogą w Polsce głosy, że baba z benisem, za dużo m-wordów czy coś w tym stylu, a za granicą znów, że za mało m-wordów i nie ma baby z benisem. Pamiętam jak reddity buczały przy Kingdom Come, że nie ma m-wordów w grze, której akcja rozgrywa się w średniowiecznych Czechach.
@Barto_: nie uważam że było słabo po prostu nie spełnili obietnic. WIdzę poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem, każdy kto ośmieli się skrytykować CDPR to dla ciebie hejter, nie można zadawać pytań, nie można żartować, nie można mieć oczekiwań... typowy lewak.
WIdzę poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem


XD przykład?

Mierzysz wszystkich swoją miarą.

Ja po prostu staram się rozwiać Twoje niepoprawne wnioski. @Slavonlorden

Większość z rzeczy wymienionych przez Ciebie jako gamebreaking to minusy podane przez dziennikarzy jako pola do poprawy. Oglądałem Większość handsonów i 1st impression na YT. Każdy sie zachwyca. Podajesz opinie niepoparte żadnym przykładem więc jest to wyłącznie Twoje zdanie, jak np. przy porównaniu do gier z perspektywy trzeciej osoby.
Większość z rzeczy wymienionych przez Ciebie jako gamebreaking to minusy podane przez dziennikarzy jako pola do poprawy.


@Barto_: jednak minusy, są to rzeczy niedziałające i nie wiadomo czy się cokolwiek zmieni.

A zdanie o padaniu na kolana tylko potwierdza moje wcześniejsze obserwacje

Czyli twierdzisz, że nie przepraszali za żarcik na twitterze lub nie zmienili edytora postaci pod naciskami skrajnej lewicy, która rzuca rasistowskimi tekstami bo nie podoba mi się biały gość