Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja rodzina to istna patologia, brat alkoholik pijący mniej więcej co drugi dzień zawsze robi awantury gdy wróci #!$%@?, ma 30 lat a dalej mieszka z nami, matka która właśnie przebywa na dołku bo nałykala się jakiś psychotropów (była leczona na depresję) do tego popiła mocnym alkoholem i dzisiaj ojciec musiał klamki z okien odkręcać bo groziła że skoczy, ojciec to totalna #!$%@? która nic nie robi i przyzwala na wszystko, ja mam 15 lat i jestem normalny, uczę się, chodzę do szkoły informatycznej i uważam że nie jestem patologia, nie chce mieszkać w tym domu i nie wiem co mam robić, jak zgłoszę na policję to pewnie trafię do bidula a tutaj na osiedlu mam znajomych i przyjaciół oraz chodzę do szkoły do której chciałem bardzo chodzić, jestem totalnie w kropce i nie wiem co robić

#patologia #depresja #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f03ceaf5a60033c4149f32f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==============..........................] 36% (85zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Ustaw sobie jasne cele na najblizsze 3 lata aby tylko wytrzymac tam do pelnoletnosci po czym jak najszybciej #!$%@?. Wynajmij nawet pokoj na miescie lub w innym miescie bo jesli zostaniesz to bedziesz taki sam jak oni mimo swojej woli. Tak jestesmy skonstruowani i przyslowie: z kim sie zadajesz takim sie stajesz - nie jest wyciagniete z dupy tylko z zycia.