Wpis z mikrobloga

Jako osoba nie śledząca polityki ani trochę jeżeli mielibyście przekonać mnie w 4-5 zdaniach na jakiegoś kandydata to co byście napisali? Zdaje sobie sprawę iż wykop jest anty Duda aczkolwiek proszę o merytoryke XD #wybory #debata
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NickciN: tylko jest jeden problem jeden nie ośmieszy naszego kraju drugi już może.
A w przypadku rafała i jego gadania podczas debaty w maju jestem w stanie uwierzyć we wszystko.
On za każdym razem gada to co ludzie chcą usłyszeć, w dodatku nauczył się lepiej od Sasina unikać odpowiedzi na pytania.
  • Odpowiedz
@Anonym_314: ta, ośmieszy. Kraje w piźd## mają inne kraje dopóki na czymś nie zrobią interesuje. Czemu trump go zaprosił? Bo da pozwolenie firmom z USA na budowę atomówek u nas. Czyli firme z USA zarobią co dla Trumpa jest ważne. Prezydent to g---o na arenie międzynarodowej. Liczy się jak państwo ma silną gospodarkę i wojsko. Wtedy może dyktować warunki innym krajom i prezydent jest szanowany. Bo wiadomo jakim krajem rządzi
  • Odpowiedz
@OstatniRomantyk: Może masz rację, tu się zgadzam. Wszystko jest możliwe. Ale
Czy dogada się z trzaskiem? Jak teraz tak na siebie plują jadem, robią dwie osobne debaty xD, nawet nie umieli się dogadać co do wyborów i się nie odbyły to o to jestem spokojny
Czy lewactwo dobierze się do koryta? Wątpie. Konfederacja coraz bardziej zyskuje, bosak robi dobrą robotę. Pis nadal będzie miał duże poparcie, PO mniejsze. Wejdzie może
  • Odpowiedz
@Anonym_314: a nie? Teraz jest spuszczanie się "ooo ja, Ameryka nas lubi, my wielcy sojusznicy ameryki". Na debacie ile razy powtarzał, że on pierwszy, ON PIERWSZY PO PANDEMII LECIAŁ.... czysto kampanijne zagranie. Pokazać jaki to on ma świetny kontakt z USA. Nie wołaj mnie jak masz odmienne zdanie, g---o mnie to szczerze obchodzi. Ja uważam tak, ty może inaczej i tyle.
  • Odpowiedz