Wpis z mikrobloga

Jako osoba nie śledząca polityki ani trochę jeżeli mielibyście przekonać mnie w 4-5 zdaniach na jakiegoś kandydata to co byście napisali? Zdaje sobie sprawę iż wykop jest anty Duda aczkolwiek proszę o merytoryke XD #wybory #debata
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@p3rm:

Duda - solidny, ale stary wypierdziany fotel, który dostałeś od rodziców na nowe mieszkanie- na początku chciałeś go wyrzucić, bo stary, od rodziców, do niczego nie pasuje - z czasem okazał się być twoim ulubionym i najwygodniejszym meblem, który obszyłeś w bardziej XXI tkaninę xD

Trzaskowski - pozłacany fotel w stylu Ludwika XVII, piękny, kunsztowny, jest twoja dumą i stawiając go w eksponowanym miejscu pokazujesz gościom ze masz klasę
  • Odpowiedz
@p3rm: Trzaskowski: jest prezydentem Warszawy i ma tam większość
Duda: już nawet nie kryje się z tym że chcą upartyjnic wszystkie media oraz wybory, więc wybranie go będzie zabetonowaniem się PiSu na lata.
Myślę że więcej nie trzeba
  • Odpowiedz
@NickciN: Chyba cie #!$%@? xD
jaki jezyk oprocz angola zna rafal?
Ale was zaorali w tym tvn japierdziele, bo jest szansą na zmianę tv? XD a co oni zrobili jak obrali władze? zmienili tv na swoich redaktorów

I nie nie bedzie tak ze on nie wprowadzi tego czy tamtego
mazowieckie jako jedyne województwo mialo problem z 500+ bo kasy nie bylo XD przeciez ten kretyn zaorze gosporadkę do reszty
  • Odpowiedz
@OstatniRomantyk: tak, tak, najgorszy prezydent Warszawy wybrany wspólnie przez emerytki z Podkarpacia i pisowskie trolle. Strefa relaksu to taka wtopa że robiłem kilka podejść i zawsze nie było miejsca (w weekend).
Dobrze że chociaż sam zauważyłeś że PiS nie może mimo przejęcia prokuratury nikomu postawić zarzutow bo nie ma za co i dąży do powrotu komuny.
@Anonym_314 pomyliło ci się 500+ z wypłata kasy z tarczy i to nie
  • Odpowiedz
@OstatniRomantyk: afera hgw w której nie potrafią jej nic udowodnić powinna pogrążyć Trzaskowskiego, http://100aferpis.pl/ to pikuś i nie ma związku z osobą która bezpośrednio na to przyzwoliła, taka to dyskusja z trollem
A jeżeli pomysł który był wykorzystywany tłumnie przez ludzi cię nie przekonuje to chyba nic poza rekomendacja jedynej słusznej partii tego nie zrobi
  • Odpowiedz
@OstatniRomantyk: a gdzie napisałem że HGW nie kręciła żadnych wałków? z racji braku argumentów będziesz próbował mi wmawiać coś czego nie napisałem? znam grzechy platformy i uważam że w porównaniu do PiSu byli wręcz uczicwi
  • Odpowiedz
@Anonym_314: oba są chu###. Dlatego wole już, żeby ci idioci się blokowali do wyborów parlamentarnych i wtedy będzie można już normalnie zobaczyć kogo warto popierać. Nie wierze, że uda się komukolwiek PIS/PO dostać większość w parlamentarnych, byle państwo dotrwało w jakimś stanie do nich... Chyba, że koalicja ale zobaczymy za 3 lata kto w ogóle będzie startował. Dodatkowo więcej szkód niż pożytku z tych idiotów to przynajmniej jeden i drugi
  • Odpowiedz
@NickciN: Pomimo że nie masz kandydata, to nawet w sytuacji gdy masz podjąć decyzję czy nie daj Boże twoje dziecko ma nie mieć ręki bądź nogi, wybierasz mniejsze zło.
Tak samo teraz.
Dudzie jak już coś można zarzucić, to na pewno nie to że ośmiesza nasz kraj na arenie międzynarodowej.
Zobacz jak nas postrzegają teraz a kiedyś, nawet merkel wzięła premiera na kilka ważniejszych obrad. Dlaczego?
bo czują że mają
  • Odpowiedz
@Anonym_314: mniejsza już co zrobił duda i trzask. Jak nie mam swojego kandydata to nie mam iść na wybory? xD skoro tak bym zrobił to bym pomógł dudzie. Jak pójdę i zagłosuje na trzaska to nie pomogę dudzie, ale też nie pomogę trzaskowi bo gówno zrobi bez sejmu. To nie wiem gdzie ty widzisz tutaj wybieranie mniejszego zła. To tak jakby dać dzieciakowi lizaka w opakowaniu które nie może zniszczyć
  • Odpowiedz