Wpis z mikrobloga

Mireczki, sprawa jest poważna - krew jest potrzebna w Centrach Krwiodastwa i Krwiolecznictwa w całym kraju. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Każda grupa krwi ma znaczenie. Dzielnie dołączajcie do wykopowej zbiórki #barylkakrwi - w tej edycji zebrano już 115 litrów. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Mobile Vikings, jak na Vikingów przystało, wspiera przelewanie krwi w dobrej sprawie i przyłączyło się do akcji - za każdą donację otrzymacie darmowy miesiąc w naszej sieci. Więcej o zasadach tutaj. (òóˇ)

#mobilevikings #vikingmobile #barylkakrwi #krwiodawstwo i trochę #zadarmo
Pobierz MobileVikingsPL - Mireczki, sprawa jest poważna - krew jest potrzebna w Centrach Krwi...
źródło: comment_1594030079wy7z6eTOvxvmVjWHBvgEjl.jpg
  • 18
czyli co ? oddam i daje info do was ze oddalem i mam bonusiki ?

@mjeziersky: Jeśli oznaczysz się na #barylkakrwi zgodnie z zasadami akcji, sami się do Ciebie odezwiemy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

obstawiam ze pkt vikinga moge sobie przerobic na darmowe gigsy zeby szybciej smigac w waszych ciuszkach ?

@mjeziersky: Z poziomu konta Punkty Vikinga można wymienić tylko na doładowania, ale jakoś się dogadamy.
odnośnie rejestrowania donacji to jak to się odbywa? w sensie nigdy nie oddawałem krwi i czy podczas pierwszego oddania wyrobią mi książeczke itp ?


@grap32: W RCKiK rejestrowanie donacji odbywa się przez książeczkę, którą otrzymasz przy pierwszej donacji. Na wykopie musisz oznaczyć się zgodnie z zasadami akcji #barylkakrwi opisanymi tutaj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)