Wpis z mikrobloga

Wykopki odkrywają że każdy robi tak żeby mieć jak najlepiej.W tym kraju najwięcej osiąga się machlojkami i nieuczciwoscia.Białorycerstwem nikt do niczego nie do szedł,ale rozpychaniem się łokciami i wałkami to owszem.
  • Odpowiedz
@@Pesa_elf: Jesteś zlodzij jak Czaskowski musisz j---ć aż garba dostaniesz bo inaczej jesteś złodziejem według wykopu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pesa_elf: jakie kuźwa kontrol z ZUSu. Przy krótkich L4 procedura nie zdąży z wysłaniem takiej kontroli. A przy długich to zależy na co bierzesz.

Miałem w życiu 2 długie L4 - po ok 2 miechy każde

Pierwsze było związane z wycięciem cysty na tyłku (długie gojenie). Chirurg mi wystawiał te L4 na dwa tygodnie żeby ZUS nie kontrolował i po części także żeby mnie zmusić bym na te kontrole przychodził.
  • Odpowiedz
@Pesa_elf: Tak jak czytam tą dyskusje to mam wrażenie, że co niektórym tylko założyć homonto.
Wam się chyba podoba jak ktoś trzyma was za mordę.Jeśli pracodawca leci w c---a czemu ktoś miałby nie lecieć z nim.Już pomijam ten temat podwyżek bo to jest kwestia dość indywidualna i każdy pracodawca podchodzi do tego inaczej ale jak urlop był z góry ustalony to należy się tego trzymać,a to że umowa go nie
  • Odpowiedz
@nocne_zwidy u mojego brata w niemieckiej firmie pośrednictwa pracy rzuczają L4 robole, jak mają jechać do polski na długi weekend, święta etc. Po powrocie czeka na nich wypowiedzenie i wielkie zdziwienie, bo on miał grypę i 14 dni zwolnienia lekarskiego z Polski :D dobrze, że w niemczech można zwalniać pracownika na L4, to się pozbywają śmiecia ludzkiego raz dwa.
  • Odpowiedz
@nocne_zwidy: jak najbardziej adekwatny i nie z d--y a z życia. Tak się zachowuje szlachta polska (pracownicy tymczasowi, podpisujący umowę na określony czas), której nie chce się pracować bo on musi jechać do Polski nachlać się i w trakcie trwania umowy symuluje chorobę. Tacy też mówią, że oni sobie homonta na głowę nie pozwolą założyć a tym bardziej Niemcowi :D więc taki jełop z Polski ma już bogate CV pracy
  • Odpowiedz
@grzegorz88: No dobra ale napisz mi jak ma się to do tego co ja napisałem xD
Bo to co ty opisujesz to zupełnie inna analogia.
Czytanie ze zrozumieniem kolego.
Napisałeś, że Polski jełop odwala imby,o których mówię ale ja odnosiłem się do sytuacji @Pesa_elf gdzie sytuacja była zupełnie inna i jego zachowanie uzasadnione.
  • Odpowiedz
@grzegorz88: Mam wrażenie, że coś tam przeczytałeś nie do końca wiedziałeś co.Przypomniałeś sobie jakąś sytuację z życia, jakoś na siłę próbując to połączyć i wyszedł Ci taki fikołek intelektualny.
To jak już zacząłeś dyskutować to zamiast pisać xD xD xD i odbijać piłeczkę w głupi sposób napisz co według Ciebie jest analogicznego w mojej wypowiedzi do twojego przykładu bo powód rzucania l4 w jego przypadku był zupełnie inny.
Na razie
  • Odpowiedz
@nocne_zwidy: > Na razie mam wrażenie, że nie jesteś zbyt bystry

@nocne_zwidy: same to you, brother.

NieUsune 1 dzień 1 godz. temu+25

DeathDust98: to właśnie przyzwolenie na takie drobne machlojki sprawia, ze bez konsekwencji pozostają te większe. Kiedyś myślałem, ze ze zmiana pokolenia ten kraj zacznie się zmieniać na lepsze, ale niestety nadal jest to samo. Młodzi przejęli postawy swoich rodziców. W
  • Odpowiedz
@grzegorz88: Czyli znowu odbicie piłeczki.Uwierz mi, że jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to tego nie rób.No chyba, że robisz z siebie głupka w internecie dla sportu to w takim razie baw się dobrze.Tak czy inaczej jeśli proszę Cię o podanie jakiegoś argumentu a odpowiadasz tekstem w stylu "no chyba ty" no to faktycznie ta dyskusja do niczego nie prowadzi.
  • Odpowiedz