Wpis z mikrobloga

Oho, just jack wypuścił nowe perfumy oczywiście zakupiłem w ciemno adventure for him ( po składzie wypisz wymaluj aventus), fabulous ( tom ford fucking fabulous), no i silver Cliff ( silver Mountain water?)
36zł za 50ml, jak na razie na neroli i tobacco leaf się nie zawiodłem, ciekawe jak będzie w tym przypadku. Jeśli adventure będzie dorównywał zebrze to chyba będzie trzeba zrobić sobie większy zapas xD
#perfumy
  • 25
@whst: Dziś odebrałem paczkę z adventure, otwarcie dość owocowe, po 5-10 minutach wchodzi brzoza i zapach do końca pozostaje liniowy. Wydaje mi się ,że jedynym mankamentem będzie projekcja, raczej zapach bliskoskorny, ale za te kasę myślę, że można się lać 3 razy dziennie. Co do tweed to jest po składzie 1-1 Creed GIT.
@mateuszniezmat: Just Jacki to brand Sterling Parfums, Armaf nalezy rowniez do nich. Masz moze porownanie do CDNIM? Sami sobie robia konkurencje, w jeszcze nizszej cenie, wiec jestem ciekaw czy sok zmienili. Owocowe otwarcie brzmi bardzie jak Explorer, CDNIM zawsze mnie uderzal sztucznymi cytrusami, a potem brzoza i duzo dymu.
@equamaz: Nigdy nie miałem okazji wąchać cdnim, ale jeżeli mówisz o sztucznych cytrusach w otwarciu, to tutaj chamskiego odświeżacza do powietrza nie wyczuwam, Explorera miałem okazję wąchnąć i Jack wydaje się łagodniejszy, kiedy mont blanc jest dość mocny.
a jak parametry ? Przetestuj porządne globalnie.
Tak czasem perfumy płatają figle w odbiorze trwałości i projekcji że niejednokrotnie może to namieszać w ogólnej ocenie zapachu.
@paaszczaktaxi
@adekad
@Jampetrarka
@olek1239871
@Rain_
@Eustachiusz
@ARANTES
@whst
@o_pieronie
@mateuszniezmat
@equamaz

Wołam wszystkich jak leci bo doszło
Tak na szybko to adventure jest spoko, porównałem z zebrą i jest taki łagodniejszy, silver cliff bardzo mi przypomina millesime imperial, niestety silver Mountain water nie miałem okazji testować, natomiast fabulous to raczej nie mój gust, jak dla mnie zapach typu guma balonowa

Acqua tak na marginesie to bardzo fajne mydełko, będę używał często (
czlowiekproso - @paaszczaktaxi 
@adekad 
@Jampetrarka 
@olek1239871 
@Rain 
@Eustachi...

źródło: comment_1594135055Eq7sFXFhYNsIRk0R7CdPlP.jpg

Pobierz