Wpis z mikrobloga

zagłosuję na dudę, żeby trolli z głównej dupa piekła


@pozytronowy-ja: mam wrażenie, że wyborcy pisu dzielą się na dwie zasadnicze kategorie:
1) bynajmniej na bombelki dajo, a tamte to tylko kradły, s...syny je...ane, że człowiek w robocie ino grosze dostawał, a teraz ma wszystko i pracować nawet nie musi, JADŹKA!!! Idźno do sklepu po dwie małpki, bo mnie coś suszy z rana,
2) będzie lewaków dupa piekła! A reszta nieważna.
  • Odpowiedz
@pozytronowy-ja: Dochodzę do podobnych wniosków. Ta całą sprawa z rozgrzebywaniem sprawy rodziny pedofila i jątrzenie tego wbrew jej woli jest słabe. Tu nawet tvpis mógłby się uczyć od sztabu Trzaskowskiego czy niektórych wykopków. Miałem se olać drugą turą tak jak olałem pierwszą.
  • Odpowiedz
@pozytronowy-ja: @pawlak: @Kjedne:
"przychodzi dzień wyborów. Homo sovieticus staje wobec albo-albo: albo byt określi jego świadomość, albo świadomość określi jego byt. Co zrobi? Wybierze na zasadzie odwetu. W imię doznanej krzywdy, przeżytego poniżenia, utraty miejsca w świecie polityki i zagrożenia utratą pracy powie >>nie!<<. Aktem swym zaneguje dobro wspólne. Homo sovieticus nie zna różnicy między swym własnym interesem a dobrem wspólnym. I dlatego może podpalić katedrę, byle sobie przy
  • Odpowiedz
@FaktoruzeuszMaly: to jest mały minus tej sytuacji. nie będzie słychać ich płaczu, bo oni nie są w najmniejszym stopniu zaangażowani w nic, poza robieniem kasy i ludzi w konia. niemniej dupa ich zapiecze, bo przynajmniej część z nich musi posiadać choć część ludzkich odruchów :D
  • Odpowiedz