Wpis z mikrobloga

@Blezio2: ja parki oglądnąłem 2 sezon i myślę żeby wziąć się za 3 ale ciężko mi się odnaleźć tak dobrze jak w the Office, chyba na ten moment the Office bije parki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bobiczek: obejrzałem całe Parki i mają podobne wady jak wiele seriali, które lecą za długo. Postacie stają się przerysowane, ich cechy charakteru nienaturalnie wyeksponowane, dowcipy stają się wtórne, a dla urozmaicenia pojawiają się nowi bohaterowie, którzy znowu są przerysowani i po prostu nie mają sensu. Wiele seriali powinno się skończyć na trzecim sezonie i nie ciągnąć tego dalej na siłę.
@bobiczek: Właśnie weszłam pod ten tag, żeby dodać posta pod tytułem "P&R jest gorsze od the Office" :D Parks ma zaskakująco dobre oceny - jak zobaczyłam filmweb, to aż przecierałam oczy. Nie rozumiem fenomenu (ok, dopiero zaczęłam), bo jest to raczej kopia "The Office". Też mockdokument, a główna bohaterka strasznie wzorowana na Michaelu - ten sam brak taktu, dziwne żarty, ale ogólnie ma dobre serce. Scenografia jest też strasznie sztuczna i